Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak a bunko,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak a bunko, onzo baratommal aki itt fekszik es alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma megjott es nagyon nem vagyok jol, gorcsol a hasam es erzelmileg is sokkal tobb torodest igenyelnek.


Kertem a baratomat, hogy egy kicsit legyen mellettem, uljon fel es simogasson. Ehelyett duhos lett es azt mondta, mit torodjon o velem, mitol lesz jobb, ha simogat. Most itt fekszik es bekesen alszik.


Amugy is azzal kezdte, hogy inkabb hazavisz, ott az edesanyam tud velem mit kezdeni. Megertem, hogy ferfi es nem tudja mekkora fajdalommal jarhat a havi verzes de annyira haragszom most ra es csalodott vagyok. Teat ugyan hozott az elejen de amikor neki van ram szuksege fizikalis vagy lelki gondok miatt en mindig ott vagyok neki.


2015. aug. 20. 14:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2015. aug. 20. 15:12
 12/21 anonim válasza:
Tudod mit csinálj ilyenkor? Mondd meg neki hogy le vagy szarva és ne keresd többet utána olyan lesz mint egy szelid kiskutya :)
2015. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
5%
amilyen a mosdó ugye...
2015. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 omba ***** válasza:
72%

Bajban ismerszik meg a barát...

Tudom, milyen rossz tud lenni az első nap, de hát mi minden lesz még, mondjuk a szülés táján?

Akkor ez a pasi - elvisz anyádhoz?

2015. aug. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem nyegtettem. Mindig megprobalom objektiven nezni a helyzetet de egyszeruen nem tudom, mit rontottam el en a jelenlegi helyzetben.


Ha valakit szeretek akkor valoban nekem is faj, ha neki rossz.


Egyebkent folyamatosan gondolkozom de attol tartok, hamarosan ez eldol.

2015. aug. 20. 15:49
 16/21 Költőnő? ***** válasza:
72%

látom nem sikerült értelmezni a válaszom.

"amilyen a mosdó, olyan a törülköző." Magyarul ha ő bunkózik és tiszteletlen veled, tán neked sem kéne ugranod az első szavára.

2015. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen apróságokban sokminden megmutatkozik férfiben/nőben egyaránt, hogy a későbbi nagyobb dolgokban mennyire lehet rá számítani.

A hozzállása egyenlő a nullával. Ő ezekszerint csak akkor szeret veled együttlenni, mikor a "jóban" vagytok. Érdemes elgondolkodni, hogy fontos e neked egy ilyen ember, aki igazából csak a saját igényeit veszi figyelembe. Azt, hogy neked mire lenne szükséged pedig nem.

Ez még csak a kezdet. Ha lebetegednél, vagy komolyabban ágynak esnél, esetleg szülnél, akkor mit tenne? Lelépne a haverokkal sörözni, hogy "hívd át anyádat, ápoljon ő " ?

Hogy mit csinálj, én fognám magam, felöltöznék és hazamennék. De többet biztos nem mennék vissza hozzá.-

2015. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 22 éves. A barátnőjét kórházba kellett vinnünk, onnan átvitték egy másikba. A fiú ott ült mellette, aztán hazaszaladt fogkeféért, villáért, stb. Kivárta a mentőt, éjjel 3-ra ért haza. Azóta mindennap főz valamit a lánynak.

És nem is érti, miért mondtam neki, hogy rendes pacák.

Szereti a lányt.

2015. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Költőnő nem neked szólt a válaszom!


Azt mondta, ilyen minden hónapban van, tudta, hogy jobban leszek... Ha komolyabb bajom lett volna, kórházba visz.


Én is úgy érzem, csak akkor vagyok jó amikor 'jóban vagyunk' és nem szorulok ápolásra.


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 21. 11:44
 20/21 anonim ***** válasza:
18as ez olyan megható :'(
2017. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!