Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csinaljak a bunko,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak a bunko, onzo baratommal aki itt fekszik es alszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma megjott es nagyon nem vagyok jol, gorcsol a hasam es erzelmileg is sokkal tobb torodest igenyelnek.


Kertem a baratomat, hogy egy kicsit legyen mellettem, uljon fel es simogasson. Ehelyett duhos lett es azt mondta, mit torodjon o velem, mitol lesz jobb, ha simogat. Most itt fekszik es bekesen alszik.


Amugy is azzal kezdte, hogy inkabb hazavisz, ott az edesanyam tud velem mit kezdeni. Megertem, hogy ferfi es nem tudja mekkora fajdalommal jarhat a havi verzes de annyira haragszom most ra es csalodott vagyok. Teat ugyan hozott az elejen de amikor neki van ram szuksege fizikalis vagy lelki gondok miatt en mindig ott vagyok neki.


2015. aug. 20. 14:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
remélem kést állítottál a nyakába.
2020. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!