Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy ilyen lánynak nincs önbizalma?

Figyelt kérdés

Ha külsőre átlagosan szép (hosszú szőke haj, nagy mell, vékony derék, hosszú lábak, babaarc, nagy szemek, telt ajkak), van munkája, jól keres, vannak tervei a jövőjére nézve, szép nagy családi házban lakik. Emellett nyelveket tanul, zongorázni tanul, most kitalálta, hogy jégkorcsolyázni meg énekelni is fog, mert pénze, kedve, ideje van.

Emellett sokakat érdekel, műveltnek és intelligensnek tartják, elmondása szerint csak sokat olvas, azért jártas a témákban.


Egy ilyen fiatal nőnél van ok önbizalomhiányra?


2015. aug. 22. 11:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Vannak barátai, szeretik a munkahelyén, szóval nem antiszoc
2015. aug. 22. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs azon a szinten, ahol szeretne lenni ő maga, akkor kialakulhat.
2015. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem mindig kell ok,néha csak úgy megvan.
2015. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha ezt kérdezted volna már párszor. Menj pszichológushoz.
2015. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán nem midig volt ilyen és az önbizalomhiányt magával hozta a múltból.
2015. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt nem önbizalom probléma van, hanem örök elégedetlenség.
2015. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet önbizalom hiányos...én is szép vagyok mások elmondása szerint, vékony, sportos testalkatú, hosszú barna haj, kék szem, fehér bőr...dolgozom, szeretnek a munkahelyemen, tanulok, vannak terveim, barátaim. Viszont régen csúfoltak az okát ma sem látom egyértelműen de nem szerettek a suliba mert nem voltam nagydumás K, volt 2-3 barátom és ennyi. Mára, akik gúnyoltak kis semmitmondó takarítók, vagy gyárba gürcölnek, én többre vittem. Diploma, jó állás. De ez totál rányomta a bélyegét az életemre. Nem mertem megnyílni a pasik előtt ezért elvesztettem azt akit mai napig életem szerelmének hiszek...nekem sincs önbizalmam.
2015. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!