Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket. Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok gyereket. Lehet, hogy emiatt sosem lesz igazán hosszú kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sose akartam gyerkőcöt, ha becsúszna valami útón-módon nem vetetném el, de próbálkozni sosem próbálkoznék. Ennek több oka is van de a kérdés szempontjából igaziból lényegtelen. Találkoztam már olyan sráccal aki szintén nem akart, de azért a többség vágyik arra, hogy apa legyen.
2015. aug. 23. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
#10 pedig vannak ilyen párok, sosem akartak és később sem lett, jól meg vannak. Akkor még fiatal lehetsz és ebből fakadhat az elgondolásod. Ami persze nem baj, van ilyen is, de akikről én beszélek, ők tudták, hogy sosem akarnak gyereket. El kell fogadni, van ilyen is.
2015. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!