Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elkerülni a lecsúszott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkerülni a lecsúszott, fura embereket, vagy adjak neki egy esélyt? Miért?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Az anyja beteg, mániás gyűjtögető és 20 éve nem dolgozik. A lány kicsit fura, nem szocializálódott, fura szokásai vannak, de egyébként nagyon szép.

Ő nagyon szeretne velem együtt lenni. Én kicsit aggódom, de ő azt mondta, hogy szeretné felhagyni az eddigi életét és újra kezdeni mindent.


Én nem hiszek ebben, szerintem ez fellángolás szerű lesz, utána elő fognak jönni a hiányosságai, illetve a családja nyomora is visszaüt majd. (például esetleg tetves lesz vagy hepatitises az otthoni mocsoktól?...)

Félárva egyébként, ez ront a helyzetén sajnos, de az édesapja jóravaló ember volt, nem itt tartanának ha még élne.

Nem romák, magyarok. Mit tegyek?

Mit javasoltok? Egy ideje találkozgattunk és normálisnak tűnik, folyamatosan változik, fejlődik, próbál alkalmazkodni, de szerintem miután (1-2 év) ezt megunja, engem kezd majd el utálni a számára magas igényeim miatt.


2015. aug. 23. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd azt a lányt. Ha már most ennyire lenézed, meg undorodsz a lánytól, ő is jobban jár, ha talál mást.
2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Érdemes.


viszont igen elgondolkodtató, hogy titeket-vagytok még egy páran-kik neveltek felegyáltalán ez nevelés?), hogy ilyen nulla empátiával és EQ-val rendelkeztek az emberek felé.

2015. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kihagytam az ömlengést a dologból és csak a racionális tényeket írtam le a kérdés kedvéért.....
2015. aug. 23. 21:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál, hogy esetleg neki is magasak lennének az igényei, csak épp nem tudja őket azonnal kielégíteni, mert nincs pénzük? Hogy ő is szeretne szép ruhában járni, talán jó ízlése is van, tudná, mi a szép, mi áll jól neki, csak épp nem tudja megvenni?
2015. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm járt egy ilyen lánnyal 2,5 évig.

Az első fél évben nagyon adott magára és nagyon sokat változott, az első évben stagnált, utána elkezdett visszafejlődni, titokban csinált mindenféle fura dolgot állítlag és igénytelen lett, böfögött a srác mellett meg szakadt ruhákban kezdett el járni, a srácot meg kioktatta. Komoly pénzeket költött a srác a lány felzárkóztatására amit ő végül letagadott, a srác lecsúszott a lány szintjére és szarban maradt, a munkahelyét elveszítette, a barátait is, mindent. szinte hajléktalanként menekült el a lánytól. a családja szinte úgy kergette el....


Ezért kérdezem.

2015. aug. 23. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szenvedélybeteg, akkor tehetsz egy próbát. Sok esélyed nincs, de ha mégis sikerül sokat nyerhetsz. Veszteni meg azt az egy két évet veszted, de tanulsz is közben, szóval annyira az sem veszteség. Gondolom nem véletlen írod, hogy nem bízol benne hosszú távon, konkrétan mi történt? Mi benne a furcsa? Mi az iskolai végzettségetek, mennyire intelligens hozzád képest?


Tetves talán lehet mocsoktól, de hepatitiszes nem hiszem, nézz utána.


2-es te még nyilvánvalóan nem éltél problémás emberrel, nem olyan egyszerű az ahogy te hiszed.

2015. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

"Böfögött a srác mellett" "Kioktatta"


Ezekért már golyó általi halál járna.


Szerintem jó lenne ha inkább a tini párkapcsolatoknál próbálkoznál, ott vannak ilyen degeneráltak, mint te is. Még véletlenül se ebbe a kategóriába tartozol.

2015. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hálistennek nem szenvedélybeteg, de nagyon komoly furcsaságai vannak. Ilyen animés klubokba jár el, meg valami jobbikos táborba járt.

Ő azt mondta, hogy már nem érdekli, nem akar oda járni amikor megismertem, de úgy érzem csak azért mondta mert ezt akartam hallani. Az ismerősöm példáján azt várom, hogy miután kifullad a kapcsolat arra fogok egyszer benyitni hozzá, hogy valami jobbikos kopasz k....rja az ágyában. De lehet, hogy nem.

2015. aug. 23. 21:32
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha azt gondolod, hogy a tini kapcsolatok között jobb helye lenne a kérdésnek, szólj a moderátornak, hogy tegye át, én támogatom az ötletet. Ő 18 én 22 vagyok.
2015. aug. 23. 21:34
 10/13 anonim ***** válasza:

a 4-es vagyok


Kérdező, sztem próbáljátok meg, te is elég betegnek tűnsz, nem lesz nagy a kontraszt.

2015. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!