Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tulzás ennyi mindent adni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulzás ennyi mindent adni neki?

Figyelt kérdés

Lett munkám, amivel van egy kis költőpénzem.. A barátom dolgozo ember, bármit megtesz ha szeretnék valahova elmenni, vagy ruhát vagy kajálni elmenni valahova vagy ha be kellett vásárolnom otthonra megvette nekem, a pénzt meg amit kaptam a szüleimtől mondta h tegyem el... Idén is 2x elvitt nyaralni es én nem tudok sajnos annyi pénzt vinni magammal(mert nincs is annyim ) hogy beletudjak szállni a költségekbe, maximium ilyen apróságokat vettem, de én már kényelmetlenül éreztem agam hogy én nem birom meghivni az étterembe vagy bármi..

Persze ezek anyagiak, és senki nem számolja darabsámra, próbálok mindenben segíteni neki, pakolni,takaritani stb...

Mostanra jött össze annyi pénzem hogy rendeltem neki egy egyedi agynemuhuzat szettet meg garniturat is... Meg ahogy ma intéztem a teendőimet a városba találtam egy marha jo cocacolas fem tartot, es amugy is szereti z ilyen cuccokat meg a cocacoals cuccokat és szeretném azt is mellé adni neki ma..:))) Olyan jo érzéssel tölt el az egész szerintem én jobban örülök majd neki mint ő..:D

És azért tettem fel a kérdést, mert folyton mondja, h neki könnyebb pénzt szereznie, mint nekem, főleg drágább kiadásokra és h ne költsem én rá az összespórolt pénzem.....

Szerintetek csak az agynemugarniturat meg a huaztot adjam ma neki oda, vagy ez a fem arszasz forintos tarto mar nem oszt nem szoroz a dolgokon és mellé adjam, vagy azt majd külön máskor? köszi a válaszokat remélem vki belelát a helyzetbe:)


2015. aug. 24. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak nagyon elkeseríteni, de az, hogy megajándékozod saját magad egy úgy mond neki vett ágyneműgarnitúrával, az nem ajándék egy férfinek.


Egy férfinek az igazi ajándéka az, hogy ha szemfüles vagy, akkor simán ki lehet deríteni, hogy mire vágyik és azt adni,. váratlanul mikor össze spóróltad rá a kis pénzecskédet. Ez ajándék. És ha ez egy horgászbot, akkor abból a legjobbal meglepni, vagy a motorjához/kocsijához valami extra kütyű akkor azzal. Egy a lényeg-őú vágyjon az adott dologra.


Annyira átlátszó az a nő, aki "ajándéknak álcázza a saját maga kivánságát, és akkor meg elvárja hogy szegény pasi örüljön neki...

2015. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Inkabb kulon add neki egy mas alkalomra. Az en baratom Se akarja sose hogy koltsek ra ezert van egy megallapodasunk hogy csakbevfordulon, szulinapon es karacsonykor adunk ajandekot, persze par apro magunk keszitett holmival megszegjuk a szabalyt neha :D

18/L

2015. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Valamit félreérthettél mert nem magamnak vettem egyáltlaán, együtt se lakunk, és mivel sokszor ott aludtam-alszok nála észrevettem hogy nagy tisztaság rendezettség mellett, mégis egy régi, használt kopottas ágyneműben alszik! És ezért gondoltam ajándéknak egy szép, uj ágynemű szett, mert párnái sincsenek az uj lakásán hogy rendezett legyen és az ő személyiségének megfelelő legyen:)
2015. aug. 24. 15:53
 4/10 anonim ***** válasza:

És ajándékozni, nem névnapra/születésnapra, hanem az év 365 napján bármikor lehet.


Azért ajándék, azért meglepetés, mert a másik ember nem számít rá, és egyszer csak ott terem az amire mindig is vágyott:D

2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiderítetted, hogy vágyik az ágyneműre, a személye vágyik rá? A férfiak sosem törődnek ilyennel, számukra nem ajándék a konyhafelszerelés, az ágynemű, a zokni, a borotvahab, az After shave stb..
2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Nekem ajándék a zokni, minél több, annál jobb! :)
2015. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, volt h együtt és néztünk vmi különlegesebb ágyneműt de nem találtunk sose..


de nem tudom mennyire teng tul benned a teszto ( nem sértésnek irom nehogy annak vedd! ) csak szerintem egy férfi is tud örülni az ilyesmi cuccoknak, nem csak a motorjára valo cuccoknak..

Karacsonyra pl. vettem enki egy "rendes" aándékot emg kézzel varrtam neki egy nagy márkajeles párnát aminek iszonyat örült, már csak azért is mert én csináltam, és ilyene ugysem lesz másnak, de jobban örült a párnának mint a hobbijára szánt ajándéknak...

FÉRFIAK:).....

2015. aug. 24. 16:01
 8/10 Mumusan ***** válasza:
Szerintem adhatod egybe a kettőt.
2015. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akiket férfiakat ismerek, és amiket hallottam tőlük, egy egy ilyen-mint általad-meglepinek szánt ajándék után, szerintem jobb ha kicsit elgondolkodsz a dolgokon..
2015. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ki milyen ember akkor ezek szerint:) az én ismeretségi körömben nem csak az autóknak és a nőknek élő faszik vannak pedig nyilván nem buz.krol van szo:)


a barátom például, hiába néz ki ugy mint egy felszines, mindenbe beleszaro " tipikus" csavo, lakására ő több disztárgyat vesz, magára majdhogynem olyan szinten ad mint én.. pedig elég piperkőcnek vagyok beállítva..:D


Szerintem az emberek szeretik maguk körül is a szépet, nem csak mint a régi filmekben, hogy jaj szereli az autóját meg minden pénzét arra költi, hot olajosan koszos ruhában, fehérneműt 3 napig nem cserélve buddog az utcán és bemegy mindenféle kuplerájba 6 napos borostával a fején.....:))


Ha valaki ezt nem igényli, akkor nem nekem kell elgondolkozni hanem azoknak a férfiaknak akik szerint ez a férfiasságukat kérdőjelezi meg, pedig az igényüket tükrözi magukkal és a környezetükkel szemben ....

2015. aug. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!