Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar, hogy párom folyton nézegeti az edzőtársa profilját, képeit?

Figyelt kérdés

Folyamatosan felkeresi a lány fb adatlapját, nézegeti a képeit. Egyszer mikor mentem be a szobába akkor is őt nézte, de gyorsan elkattintott.

Legfőképpen azért zavar, mert edzőtársa.. igaz nem ismerősök.. még.

Szebbnek nem tartom magamnál, igaz csak jóval fiatalabb.. sőt nem is tudom páromnak mi tetszik egy ilyen kislányos külsejű lányban. Holott ő állítása szerint a nőies alakot szereti jobban.

Beszéljek vele róla vagy hagyjam annyiban? Még melóban is őt nézi, nem hogy dolgozna. Mit tegyek?


2015. aug. 24. 23:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jahm amúgy még annyit róla, hogy így, ilyen sűrűn egy lányt sem szokott megnézni. Azért is zavar és tartom furának ezt az egészet. :S
2015. aug. 24. 23:24
 2/15 anonim ***** válasza:
A párod férfi gondolom és egy fiatal lány az edzőtársa?Ez már önmagában fura,de szerintem nem meglepő,hogy tetszik neki a lány,biztosan nem véletlenül lettek edzőtársak.
2015. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez küzdősport, párom 29/F én 28/N az a lány pedig kb 22 lehet. De sokkal fiatalabbnak néz ki, talán az alkata miatt hogy olyan kis törékeny, sovány lány.

Soha nem voltam még az edzéseiken, de gondoltam egyszer el kellene mennem megnézni, talán azért van érte ennyire oda, mert együtt edzenek? Vagy eltöltenének egy kis időt edzés előtt/után?

2015. aug. 24. 23:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az ilyen törékeny,de harcias lányok nagyon is bejönnek a pasiknak és gondolom a lány is kacérkodik a pároddal ami igencsak imponálhat a tudatalattijának.Én komoly veszélyt sejtek,de remélem nem lesz igazam.
2015. aug. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne idegeskedj! Neten úgysem tudunk 100%-os választ adni neked. Mondd el a párodnak, hogy ez zavar téged, és kérdezd meg, hogy ezt pontosan miért is csinálja, miért nézegeti olyan sűrűn? Kellene valamit tudnod? Miért olyan különleges az a lány számára?
2015. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tavaly annyit hallottam haverjától, hogy az edzést ment megnézni 2 lány és azok közül az egyiknek bejött, tetszett a párom.

De ez tavaly tavasszal volt, ő meg kb idei év tavasza óta kezdte nézni. Lehet ez a lány lehet az, mert kb azóta jár ő is oda az edzésekre.

2015. aug. 24. 23:53
 7/15 A kérdező kommentje:
Max előbb elmegyek megnézni egy edzést vagy egyik ismerősöm megkérem menjen el (akit párom nem ismer) mint érdeklődő és nézze meg .. utána mérlegelem hogy szóljak e egyáltalán neki vagy sem erről. Azért jobban örülnék, ha alaptalan lenne az aggódásom.
2015. aug. 24. 23:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Esélyes,hogy így van és az ilyen edzéseken elég kemény fogdosás,testi kontaktus lehet.Össze-vissza taperolhatják egymást edzés címszóval és gondolom ez sem nyugtat meg téged különösebben.
2015. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát gondolom :D főleg ha egyáltalán együtt edzenek ha párban kell lenni.
2015. aug. 24. 23:59
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Én még csak tévében láttam ilyesmit,de azok a fogások ellenkező neműek között hát nem tudom,de eléggé hasonlít olyan tevékenységre amit általában meztelenül szoktak űzni.

Tudom,hogy vannak akik komolyan veszik a sportot és el tudnak vonatkoztatni ilyenkor minden mástól,de én nem tudnék az biztos.

Nem változott meg a viselkedése irányodban?

Lehet,hogy a lánynak is van barátja aki ott van az edzéseken és helyetted is figyel.

2015. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!