Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titkolózás. Mennyire túlzom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

Titkolózás. Mennyire túlzom el a helyzetet?

Figyelt kérdés

A barátommal már közel másfél éve együtt vagyunk, és eddig azt hittem,hogy működik köztünk az,hogy őszinték vagyunk egymással. Mindeddig nem vettem észre ehhez hasonlót. Én minden hülyeségről,jelentéktelen dologról,és fontosról egyaránt beszámolok neki. Azt hittem,azt kapok,amit adok.

Véletlenül derült ki,hogy találkozott egy lánnyal. Az elején azt állította,hogy csak köszönt neki,de később kiderült,hogy beszélgettek. Rólam... Arról,hogy én mindenkivel flörtölök, stb. A saját barátom r*b*ncnak állít a hátam mögött.

Ez nagyon rosszul esett. Jogosan haragszom rá?



2015. aug. 25. 10:15
 1/7 Mumusan ***** válasza:
Ha ez mind így igaz, akkor jogosan vagy kiakadva.
2015. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Annyira jogosan haragszol, hogy mérgedben dobd ki szépen. Mit képzel, hogy a hátad mögött ilyeneket mond rólad? Így akar imponálni a másik lánynak? gusztustalan.
2015. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindenkivel flörtölsz jól tette :D Ha nem akkor meg mehet amerre csak akar mer a másik nőnek akart panaszkodni ezáltal közelebb kerülni hozzá :)
2015. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, akkor te bármit csinálhatsz, amíg nem titkolod. Flört, seggből szájba Józsival, minden.


Ellenben, ha ő beszél valakivel erről és nem jelenti be, az baj.


Ez beugratós kérdés?

2015. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy bármit csinálhatok, és nem is szoktam. Többször keresik a fiúk a társaságomat,és érdeklődnek irántam. Én az ilyen eseteket elmondom neki,mert ő a barátom,tudnia kell róla, de a pasikat nem engedem közel magamhoz.
2015. aug. 25. 10:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor, hogy flörtölsz velük? Szerintem ebben a történetben van egy kis sumákolás.
2015. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5zerintem sem mondasz el mindent.
2015. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!