Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelmed és a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelmed és a legjobb barátnőd/haverod között kéne választanod mit csinálnál?

Figyelt kérdés
(A haverodat már több éve ismered,a szerelmedet meg csak pár hónapja..)
2010. márc. 10. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem választanék!

A szerelem idővel elmúlhat,de egy igaz barát nem hoz ilyen helyzetbe.

Szóval megmondanám a barátnőmnek,hogy:"gondolkozz el ezen.Én nem mondtam,hogy szeressd a barátom (akim nincs),nem mondtam,hogy találkozz vele,hogy beszéljetek.Én csak egyet kérek:fogadd el,hogy szeretjük egymást.Cserébe én nem fogok neked róla áradozni."

Ha ezek után is kitart az mellet,hogy döntsek akkor nem igaz barátnő.

15/L

2010. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

szerelmem.♥

nekem van egy lány /barátom\ akit most k*rva nagypon utálok.:)

Inkább szerelmem:D

11fiúú

2010. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem választanék. Az igazi barát nem kér ilyet. Ahogy az sem, aki igazán szerelmes beléd. Egyébként, nem értem, miért sokan a barátot választanák, amikor mondjuk, a szerelmével képzeli el (és mondjuk ez viszonzott, és tényleg komoly kapcsolat) az életét. Nem a legjobb barátja fogja elvenni feleségül, és nem a legjobb barátoddal lesznek közös gyerekeid, és nem mellette akarsz felkelni MINDEN reggel, nem mellette akarsz megöregedni. Persze ezzel nem azt mondom, hogy egy barátság nem tarthat egy életen át, mert de. De ez legalább olyan ritka, mint az életen át tartó szerelem ugyanazon emberbe. Sajnos nagyon sok barát akiről eddig nem is sejtetted volna, elkezd irigykedni a boldogságodra, többek közt ezért kéri, hogy válassz. Ha igazán szeretsz valakit, talán többmindent is meg tudsz osztani vele, mint egy baráttal. Ettől függetlenül a barát is nagyon fontos, de....tényleg nem tudnék választani:D De szerintem nem is kell.

18/L

2010. márc. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!