Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszetekbe jutott már, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszetekbe jutott már, hogy az érintett illető akivel kapcsolatban kérdést írtok, szintén elolvassa azt?

Figyelt kérdés
Én személyszerint heti egy-két alkalommal teszek fel kérdést, de mindig szem előtt tartom azt, hogy az egyik közeli ismerősöm vagy kollegám szintén nézegetheti ezt az oldalt(hiszen valljuk be elég népszerű). Épp ezért igyekszem nem teljesen kiadni magam, illetve a koromat is változtatgatom egy-egy kérdésnél. Amúgy őszintén szólva 24 éves fiú vagyok, itt most ebben a kategóriában elárulhatom. Szóval, ti nem nem szoktatok óvatoskodni, vagy egy kicsit füllenteni? Ha igen, akkor hogyan?
2010. márc. 10. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

így van. én a szitut is, a koromat is, és néha a nememet is váltotatom:D

26.L



Most már azt sem hiszitek el, amit kérdezek:D

2010. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is szoktam,leggyakrabban a korommal.
2010. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a koromat évente változtatom... A nememet meg... hát műtétektől függ XD


26/A

2010. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam füllenteni:)

Kérdésnél oda írom a koromat,de úgy fogalmazom meg,hogy ne legyen túl konkrét,ne ismerjenek rám.Amikor válaszolok nem írok csak max. kort,nemet sosem.

Óvatosan fogalmazok,mert ebből kellemetlen dolgok is kisülhetnek.

2010. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én tudom,hogy családtagjaim olvasgatják ezt az oldalt,de nem hinném,hogy rájönnének az enyémre...sok szerencse kell,hogy ráakadjanak..de ha megvan,biztos tudják,hogy én voltam ,hisz felismerhető az írásom...úgy értem,jellegzetes a fogalmazásom. ((:

Valamint barátnőmmel közösen használjuk ezt az e-mail címemet,így nincs előtte rejtegetni valóm..és néha közösen is olvasunk titeket. :D

f/16

2010. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Velem csak hasonló volt: velem példálózott a barátom az egyik válaszban és ráismertem. Megható volt. :)
2010. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A korommal trükközök néha, de ezen kívül semmi mással nem. Különben meg, ki és hogyan bizonyítja, hogy én melyik kérdést írtam ki? Feltöri a szervert? Nem hiszem :)
2010. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!