Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves férfinek egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves férfinek egy 20 éves lány/nő általában már túl fiatal komoly párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem még beleférne ha jó a felfogása. 25/F
2015. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tapasztald meg, hogy mennyire illik hozzád! Ezt rajtad kívül nem tudhatja más.

A kérdés egy jó nagy általánosítás és h..lyeség is. Mivel, lehet, hogy valakire igaz, valakire nem!

A konkrét személyt pedig csak te ismered!

Tehát erre csak is te tudsz választ adni!

2015. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.:én nem tudok, mert én vagyok a lány és a barátommal többedszerre kapjuk meg másoktól, hogy nem zavaró-e a korkülönbség.
2015. aug. 27. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaj nekem, úgy tűnik egyeseknek túl sok a szabadidejük, és ezért foglalkoznak másokkal.

Figyelj Kérdező, a ti magánéletetek, azt csináltok, amit akartok, a többiek meg foglalkozzanak a saját életükkel, titeket pedig ne érdekeljen az ő véleményük!

Sok boldogságot Nektek! :)

2015. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

16 évesen összejöttem egy sráccal aki 7 évvel volt nálam idősebb, együtt voltunk több mint 2 évig

utána kapcsolatban voltam egy 9 évvel idősebb férfival pár hónapig

most pedig egy 5 évvel idősebbel


a nálam fiatalabbakkal sosem jöttem ki, egyszerűen nem passzolunk egymáshoz, érettebbnek érzem magam, és modnják is sokan hogy érettebb vagyok a koromnál,

szerintem nálatok is simán fognak működni a dolgok, hajrá


19L

2015. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy teljesen természetes korkülönbség. Vagyis én meghalnék, ha a korombeliek között kéne nézelődnöm.

Nekem a velem egykorúak nem is tetszenek, olyan kis fiatalok. Testileg, lelkileg, és mentálisan is.

2015. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok 21/L
2015. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és egyik 25 éves barátom szerintem mentálisan olyan szinten van, mint én, ezzel nem őt akarom lealacsonyítani, vagy magamat komolyabbnak beállítani, csak azt mondom, hogy megvan mindkettőnkben a komolyság, de ugyan úgy tudunk viccelődni is egymással. Na mondjuk számomra ilyen a tökéletes férfi személyiség, mint amilyen az övé. Aztán egy másik 27 éves barátom meg nem tudja mikor kell komolynak lenni és ezzel nem egyszer meg is bánt, meg olyan kis céltalan, anyuci pici fia. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy nem a korkülönbség számít, mert attól, hogy valaki 5 vagy 10 vagy akárhány évvel idősebb, lehet hogy mentálisan hasonló szinten van a fiatalabbal. Főleg egy 20 és 25 évesnél már nem kellene ilyen kérdésnek felvetődnie, mert ha egy 15 és 20 évesről van szó az is más, mert ott az egyik még gyerek, a másik felnőtt, de ti már mindketten felnőtt emberek vagytok, és ha jól érzitek magatokat egymással, akkor ne érdekeljen mások mit mondanak, meg amúgy sincs közük hozzá.
2015. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!