Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyénvaló, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyénvaló, hogy "ha a férfi megcsinálta a gyereket élvezettel, kötelessége végig ott lenni szülés közben, szenvedésben is"?

Figyelt kérdés
A férfi undorodik magától a szülés látványától.
2015. aug. 27. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem közös döntés volt a gyerek?


egyébként lesz még szenvedés vele a szülés után is, elhiheted

2015. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem látod a szülést, asszony le lesz takarva deréktól lefelé és mellette állsz.

Én mindkétszer bentvoltam.

Nem mint kötelesség, de nekem ez alap.

2015. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem akar bemenni, azt erőltetni nem szabad, mert annyit nem ér. Akkor inkább menjen be az anyjával, vagy egy barátnőjével.


De megértem, én is a férjemmel szeretném ezt végigcsinálni, mert benne bízom a legjobban a világon, és lelkileg ő tudna a legjobban feltölteni, de ha ő nem tudná, nem lenne képes végignézni, hogy én szenvedek, azt megérteném.


Azt, hogy undorodik a szüléstől, azt nem. Az gyerekes dolog, éretlen személyiséget takar. Az ember így születik és kész, tetszik, nem tetszik, ez van...

2015. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem helyénvaló ez a kijelentés. Neki kell eldöntenie, hogy mit szeretne, nem fogom irányítani.
2015. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne kötelessége? Az ő döntése, be akar-e menni vagy sem.
2015. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem helyénvaló.
2015. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném a dolgot.
2015. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki kell, hogy ábrándítsalak kérdező... a szülés fájdalmát nem lehet megosztani. Hiába van jelen az apa a szülőszobában, a fájdalomból semmit nem fog érezni. Maximum tehetetlenséget, hogy szenvedni lát, és SEMMIT nem tud ellene tenni.


És ha undorodik a szülés látványától, akkor jó eséllyel utána meg fog undorodni a párjától is... tehát ha hátralévő életedben már nem akarsz szexelni, akkor nyugodtan erőltesd a dolgot!

N

2015. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akar bemenni, felesleges erőltetni. Az a része rendben van, hogy kötelessége ott lenni a terhesség ideje alatt, odafigyelnie rád stb (már ha nem akarja, hogy megromoljon a kapcsolat), segítenie neked, nem hagyni hogy nehezet emelj, elmenni a boltba, ha márpedig te az a dolgot kívánod stb, ezeket el lehet várni azért a legtöbb férfitól. De az, hogy bent van a szülésnél, mit segít? Ha rohadtul nem akarja látni?
2015. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én be se engedném. Ha nagyon szeretné is, megbeszélném vele, hogy zavarna, ha fájdalmak között látna. Szerintem megértené, undorodik az ilyesmiktôl.

Egyébként én is undorodom a szüléstôl. Mikor a gimiben a családtervezôs órákon kellett néznünk ilyen filmeket és könyveket, rendszeresen rosszul lettem, szóval teljesen megértem a pasit.

2015. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!