Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ferfiak tenyleg kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak tenyleg kezdenek elqrvulni?

Figyelt kérdés

Egyre csak azt olvasom, hogy otthon minden a no feladata, hogy van aki eltartatja magat a felesegevel, es keves penzert nem hajlando rosszabb munkat vallalni mint, ami ot megilletne a kepesitese alapjan.

A terhes noktol undorodnak es elhidegulnek, ha megszuletik a gyerek, a legkisebb problema utan rogton szaladnak mas no agyaba... A gyerekkel nem foglalkoznak, mert amelyik dolgozik, az hetvegen pihenni vagy bulizni akar a haverokkal, mert neki ez jar...

Az utobbi par napban legalabb 20 ilyen vagy ehhez hasonlo problemas kerdest olvastam.



2015. márc. 1. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Á, nem hiszem. A gyakori inkább a nyomik gyűjtőhelye. :D
2015. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem hiszem, hogy a gyakori a nyomik gyűjtő helye lenne. Sajnos én is ezt látom. Nekem jó apukám volt, jó férjem van, sosem utaltam a férfiakat. Aztán idekoltoztunk Pestre egy lakoparkba. Sajnos mindenki ismer mindenkit, közös játszótér, sokat beszélgetünk. Pusztán az én lépcső házamban zajlik válás megcsalas miatt ((és apuka kijelentette hogy nem tud feloldodni a gyerek mellett, így alig látogatja), tudok három családon belüli erőszakról, és van egy alkoholista is. És ez még egy viszonylag jól szitualt lakopark...
2015. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem régen is előfordultak ilyenek. Ahogy a gyerekek kukázása se mai, csak régen még durvábban intézték a nők.
2015. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel a kérdéssel az a baj, hogy ide alapból azok írnak, akiknek problémája, gondja van. Csak azért senki nem fog ide írni, mert éppen hú de boldog. Ráadásul alapból kiszűröd a kérdéseket hogy "csak férfiak" és felsorolsz 10 problémát mintha az általánosságban mindenkire igaz lenne.


Ennyi erővel ugyanezt írhatnánk a nőkre is, az öregekre is, a fiatalokra is. Olyan mintha felmennél egy suzukis fórumra, és megállapítanád hogy az egész világon mindenki suzukit használ.

2015. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj bele hogy a következő hírt olvasod a neten:


Kovács János és felesége este hazaérve, elbeszélgettek egymással és a gyerekeikkel, majd egy jóízű vacsora után nekiláttak egymás szeretetének.


Hír ez? Nem!


Majd ha nagykéssel kergetik egymást. Az hír lesz!

2015. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos én is ezt látom a környezetemben.Baráti kör,munkahely,lakókörnyezet bármelyikből több negatív példát tudnék mondani.Sajnos egyre kevesebbet jó párkapcsolatból,házasságból.Lehet,hogy azok is csak kívülről látszanak jónak.
2015. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Különben szerintem a férfiak mindig is ilyenek voltak. Nem volt kultúrája annak, hogy részt vegyenek a gyerek gondozasaban, a kocsma sem 21. századi találmány, sőt, régen nő be nem tehette oda a lábát, régen a nő verése még természetesebb volt, mint ma. Régen is megcsinálták mondjuk a cselédet, vagy jártak kuplerájba, és sosem végeztek házi munkát .. stb. Csak régen a nőknek ez a volt a természetes, nem panaszkodtak. Ma viszont egyre több jó apuka, jó férj van, tehát a férfiak még javulnak is, nemhogy rosszabb a helyzet.. . Csak kis hányaduk maradt meg neandervölgyinek, csak róluk többet hallani, mint a jókról.
2015. márc. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
A magyar ferfiak sosem voltak hiresek, hogy besegitettek a gyereknevelesbe vagy a hazimunkaba. Sot, hiaba van kaja a fridzsibe, meg legtobbje elvarja, hogy melegen rakja a no elebe. mint elottem irtak, kupleraj, kocsma mindig volt. Fizetesnapkor este 10-kor jottek a felesegek, hazarancigalni a ferjuket. Igen, sok egy pofont kapott. Akkor meg az anyak is dolgoztak. Most, hogy nem olyan sokan beloluk, hat a ferfi lett a "penzkereso", hazajon, neki vege a napnak. A szomoru az, hogy itt sok not olvasok, aki meg egyet is ert ezzel, mert a no az eltartott.
2015. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is hasonló a véleményem, mint a 7-nek. Csak annyit tennék még hozzá, hogy régen nem volt természetes a válás. Nem volt ennyire egyszerű mindent otthagyva lelécelni a pasinak, ha beleunt a "családosdiba".

Másrészt akkor az volt a természetes, ha nők nem dolgoztak, a férfi tartotta el a családot. Ma a nők mindezek mellett még dolgoznak is, néha többet, mint a férfiak, és nem szégyen, ha a férj egyedül nem tudja eltartani a családot.


Az a gond, hogy az utóbbi évtizedekben (évszázadokban?) csak a női szerepek változtak, a férfiak és a nők pedig nem változtak meg. Csak ezt nem vagyunk képesek elfogadni.


Ma egy "férfi" sokszor arra se kényszerül rá, hogy felnőjön: 30 évesen otthon lakik, ha nem dolgozik, eltartják a szülei, nem kell tudni még magáról se gondoskodni, mindent elé raknak, de nincsenek kötelezettségei.

2015. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Na, jó kedvem van, ezért megosztok veled egy hatalmas nagy titkot:


Se a férfiak, se a nők nem alkotnak egy homogén masszát! Bizony! Mind a két nem képviselői különálló egyedek, saját személyiséggel! Nem semmi, mi?

2015. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!