Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZJG kérdése:

Egyetemistaként 17 éves lányok még éretlennek számítanak?

Figyelt kérdés
A nyáron sokszor megesett, hogy megszólítottak, vagy megakartak hívni egy italra idősebb fiúk. Amikor viszont szóba került, hogy csak 17 vagyok eléggé meglepődtek, mindegyik 20 éves környékére tippelt. Persze volt akit nem zavart, de pont aki nekem is tetszett eléggé visszafogottabb lett utána. Mivel én nem vagyok az a nyomulós fajta így abba is maradt a dolog. Ez lehetett a baj? ( a pasi 24 éves )

2015. aug. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon,
2015. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb 20 év alatti lány még nagyon gyerekes.
2015. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nálam 17 azalsó korhatár 23F uh még pont belefér
2015. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen éretlen, de sokkal macerásabb. Tanulni kell, haza kell érni időben, apuci mérges lesz, ráadásul sokkal féltékenyebb és tapadósabb is tud lenni egy tinilány, meg a problémái is TELJESEN mások. Senkit nem érdekel, hogy hányast kaptál tesi osztályzáson, vagy hogy szerencsére nem te feleltél töriből. A gimis pletyik meg még ennél is kevésbé érdekesek. Akármennyire is bunkóság, engem zavar, amikor ezekről a problémáktól hallok. Amikor öcsém mesélte, nem zavart, de amikor bejön valaki egy egyetemista társaságba, és ez a témája van, az idegesítő. Amikor valaki úgy kerül be, hogy dolgozik és arról vannak sztorijai, az nem zavaró, akkor is, a nem is járt felsőoktatásba soha.


Ettől függetlenül haverok között eléggé láttam, főleg első pár évben, hogy hajtottak 16-17 éves csajokra, de ÁLTALÁBAN nem gondolták komolyan. Csak könnyű préda, mert sokan ugranak, hogy jajj egyetemista pasi!!! Aztán amikor már másod-harmadévesek, akkor már tudnak a gólya csajokra hajtani, mert nekik meg ők a "felsőbbévesek", akik ugyanolyan jó fogásnak számítanak, mint a végzős gimisnek az egyetemista. Szóval már nem "szorulnak" a gimis lányokra, mert találnak maguknak gólya csajt, ha könnyű préda kell. Aztán 24 évesen már lehet, hogy komolyabbat akar, és nem egy olyan lánt, aki még most kezdi próbálgatni a szárnyait. Egy 18-19 éves egyetemistának nem lesz gond, hogy te 17 vagy.

2015. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Örülj neki, hogy a többség visszautasított. Minden normális, valamre való férfiember visszautasítana egy kiskorút. Az az egyetemista, nagykorú, aki kiskorúval randizik okkal próbálkozik a fiatal, könnyebben befolyásolható lányoknál. Oka van annak, hogy egy vele egykorúnak sem kell.

4-5 év ugyan nem nagy korkülönbség, de igenis sokat számít abban az esetben, ha az egyik fél még kiskorú.

2015. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17 évesen a legtöbb ember eléggé éretlen.

A kérdésedből is látszik, hogy jön ide, hogy "egyetemistaként" - nyugdíjasként is, óraművesként is.

Egyetemistaként én sem nagyon kezdtem volna egy 17 évessel.

2015. aug. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 évesen senki sem egyetimasta :d
2015. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!