Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lánynak ez sokat jelenthetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak ez sokat jelenthetett?

Figyelt kérdés

Mikor megismertem 2 éve, még barátja volt, és emlitette (csak beszélgetés szintjén), hogy ő kedveli az ír kávézókat.

Most már nincsenek együtt, és mivel engem amúgy nagyon "szeret", mondtam menjünk el inni. Nem mondom meg mit, majd elsétáltunk egy ilyenbe.


Mondtam is neki, hogy emlékeztem rá, hogy kedveli az ilyen helyeket. Csillogtak a szemei, egyfolytában boldog volt, még azt is mondta, hogy "biztos kevertek valamit az italba attól ilyen boldog most egyfolytában". Rögtön megosztotta, hol van. Majd felcsendült egy két apróság, pl "mesélj valamit magadról is", nem mintha nem meséltem volna, de ez úgy előjött.


Nyilván persze ez még nem elég, hogy felkeltsem az érdeklődését. De van rá esély, hogy ezt nem felejti el egy hét után?


2015. aug. 29. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
megismertem *1 éve, bocsánat, nem két éve
2015. aug. 29. 12:52
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat, hívd el újra, mert amiket leírtál, az alapján a kefét eszi otthon, hogy miért nem keresed megint:)
2015. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért vársz megerősítést, úgy őszintén?

Józan paraszti ésszel nem jössz rá erre magadtól?


Nem, nyilván elég sz..rul érezte magát, ezért csillogtak úgy a szemei, biztos sírt a bánattól, hogy csalódást okoztál neki.


Jesszus, de gyerek vagy még! Gondolkodj egy kicsit, már ha van eszed!

2015. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, de egy ilyentől nem fog belém esni, lehet hogy csak baráti gesztusnak tekinti, nem többnek
2015. aug. 29. 13:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha minél többször taliztok, szerveztek programokat, és jó sokat beszélgettek, akkor úgyis fény derül mindenre.

Mond, hogy ugye, most kezdtél el életedben először csajozni?

Mert akkor megbocsátható, hogy semmiről se tudsz.

2015. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem, de voltak már máshol, mástól szintén "jelek" aztán "de én sosem akartam többet..."
2015. aug. 29. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem sokat jelenthetett neki.

ha én így viselkednék, biztos amiatt csináltam volna mindezeket.

20l.

2015. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy nőnek sokat jelent ha a fèrfi figyelmes ès figyel a rèszletekre. Megfogtad őt szerintem :)
2015. aug. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bizony sokat tud jelenteni és piszok jól esik, hogy egy férfi figyelmes. :)


26/n

2015. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszöntem mindenkinek a beirást, remélem olvassátok.


Elzavart. Azt mondta, csak barátként tud rám tekinteni. De persze még teázna velem szivesen...

2015. dec. 20. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!