Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak 2 napig volt meg, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 2 napig volt meg, és csináltam egy terheségi tesztet és pozitiv lett! Biztos h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 8. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Elég valószínű. De a terhességi teszt tévedhet. Bár pozitívat nem szokott tévedni. De a következő lépés mindenképp az, hogy elmész dokihoz, majd ő mond biztosat.
2008. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
kb. 99%
2008. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal keress fel egy orvost!Előfordulhat hogy téved a teszt, de ennek kicsi a valószínűsége.
2008. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Jobb ha tudod hibas pozitiv teszt nincs! csak negativ, szoval 99.99 % hogy terhes vagy
2008. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Az előttem szólónak van igaza. Fals pozitív teszt nincs!!!

Siess dokihoz, és gondolkozz a következő lépésen!

Minden jót!

2008. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Tuti, hogy az vagy!!!!!!
2008. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Van 1 Qupido nevu teszt, ami mar 10mIU/ml koncentraciobol mutatja ki a HCG jelenletet, amde terhessegnek csak 25mIU/ml tol szamitjak, szoval nem olyan biztos az a terhesseg, ha nem clearblue t hasznaltal pl.:)
2008. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet álpozitív eredmény is. A HCG szint a szervezetben más miatt ( pl: daganat) is jelen lehet minimális mennyiségben.

Pozitív teszt után másnap ismételd meg egy ujabb teszttel, majd ha az is pozitív akkor 99% az esély arra, hogy babád lesz.

2008. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jézus...miket mondanak itt...dehogynincs fals terhességi teszt...szülésznő vagyok amugy.hát én elég sok esetet láttam...sőt volt oylan hogy a 2.teszt is pozitiv lett egy csajnak aki nálam volt,és mégse volt terhes.a medilab terhességi teszt is gyakran mutat+at hibásan.a vizeletben pedig számos dologtól lehet a hcg fellelhető.úgyhogy nem biztos az a terhesség..sőt!azért ha 3.próbálkozás után is pozitív a teszt,keress fel nőgyógyászt.
2008. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

100% szerintem menj el egy nőgyógyászhoz majd ő bisztosan megmondja

És utána írd meg h most terhes vagy vagy nem köszi

És ne izgulj

2009. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!