Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szemét a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szemét a pasim?

Figyelt kérdés

Annyit kell róla tudni, hogy félig magyar-félig spoitori (vagyis pontosabban félig roma-félig román)


Ez azért lényeges, mert ugye lesz jövőhéten ez a magyar-román cirkusz. Van négy jegyünk, mi ketten, egy barátnőm, és a pasim egy haverja megyünk. (aki származást tekintve ugyanolyan, mint a barátom). Ez eddig nem lenne gond, viszont ők ketten hatalmas nagy románok (ami érthető, ott születtek, Bukarestben nőttek fel, a haver a mai napig ott él, a barátom évek óta Magyarországon), Hai Romania, meg minden, szóval ők kerek-perec kijelentették, hogy a román szektorban kívánnak helyet foglalni, és a barátnőmmel NEKÜNK IS oda vettek jegyet. (a két srác intézte a jegyeket)

Engem különösképpen nem foglalkoztat a foci, csak azért megyek, mert tudom, hogy ez a barátomnak mennyire fontos, viszont azért ha már magyarok is játszanak, akkor szeretnék a normális, magyar nézők között ellenni, és ebben a barátnőm is így gondolkodik.

Na erre a barátom halálosan kiakadt, hogy én hogy merem megsérteni a hazáját (?), nem is érti, hiszen Románia már majdnem az én hazám is (ok, az való igaz, hogy sokat járok vele Bukarestbe, ott van egy night clubja, meg minden, DE attól nem a hazám), konkrétan összevesztünk ezen, majd közölte, rendben, de ha kikapnak a románok, szakítunk.(!!!)

Hirtelen felindulásból, de leidiótaztam, azóta nem áll velem szóba.

Ez normális?? Értem én, hogy ez neki nagyon fontos, engem nem érdekel, örjöngjenek román mezben, ha akarnak, de én nem akarok 1000 román között kussban ülni 90 percig.

Felidegesít, mert ez egy hülyeség és piti dolog (elnézést, akinek nem), de nem tudom, mit tegyek?!

22N, 25F


2015. aug. 30. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is emlészem a korábbi kérdésedre. Ózdkodtál a csávótól, úgy látom a pénz nyert. Érdekes, abban a kérdésben 18 éves lánynak írtad magad. El kéne dönteni, mi az igazság. A kérdés lehet, csak prvokáció. Határozottan emlékszem, hogy felhívott a lakására a srác, mert a román haverjai kötözködtek veled egy kapualjban, amikor este mentél haza a városból, ő meg volt a délceg lovag, és megmentett. Aztán meg is kúrt, viszonoztad a lovagiasságát. Utána meg a haverjai is elkezdtek elfogadni, meg sztárként kezeltek. Ki kamuzik?
2015. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

En ilyen kerdest nem irtam ki 😂😂

Amit az egyik valaszolo irt, az az en kerdesem volt. De ez a kerdes biztos hogy nem.

2015. aug. 30. 15:45
 13/17 A kérdező kommentje:
2015. aug. 30. 15:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Figyu, mivel a pénzt választottad ezért kompromisszumokat kell kötnöd. Ha vajnatímeázol akkor öreg és/vagy bunkóparasztok faszát kell políroznod, törődj bele.
2015. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ki a fene beszélt a pénzről?

Arról mondjuk miért nem eshet szó, hogy szeretem ezt az embert, mert jól bánik velem, és jól elvagyunk (függetlenül egy-két ilyen kirohanástól, mint a kérdésben említett - bár ez kicsit sok volt..)

Miért kell egyből pénzéhesnek hinni? Te jó ég...

2015. aug. 30. 16:20
 16/17 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? :D
2015. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
hát inkább a halál, mint magyar pasi, már bocsi ;)
2015. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!