Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincsen kemény hasam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsen kemény hasam, akkor ne számítsak párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Járok edzőterembe, de egyszer sem erőltetem meg izoláltan a hasizmaimat... Nem kedvelem, s ez nem fog változni.

A puha has is kedvező?


2015. aug. 30. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
20/F
2015. aug. 30. 16:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ezen kívül értékelhető tulajdonságod? Egzisztencia, motiváció a jó kereső munkákra?
2015. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyel meg 1-2 téglát és kemény lesz a hasad
2015. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, nem értem a kettő közötti összefüggést. Kb mindennap látok itt ilyen kérdést, "Hogyha nem vagyok izmos, akkor egyedül halok meg?" és a társai. Mikor fogjátok fel, hogy marhára nem minden nőnek az izmos, kigyúrt férfiak kellenek és ez NEM feltétel egy párkapcsolatnál?
2015. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha felszínes nőkre hajtasz, akkor esélyed nincs kockahas nélkül. Ha azonban megértő, elfogadó társra vágysz, akkor kb. mindegy, hogy milyen a hasizmod. A személyiséged számít.
2015. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sose lesz.

A kemény has alapkövetelmény! Menj ki az utcára! Kiket látsz párkapcsolatban? Csak az izmos, kemény hasú férfiakat, kivétel nincs -.-" (irónia volt)

2015. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyire elcseszett lett az emberiség....
2015. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!