Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vett még semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vett még semmit?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk, de még sose kaptam tőle pl virágot, vagy amire céloztam, hogy tetszik. Eddigi volt randipartnereim mindig megleptek valamivel. A mostani párom ilyen kis apróságokkal nem kedveskedett még. Én folyton próbálok neki pl. főzni olyat amit szeret stb...
2015. aug. 31. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

ismered az 5 szeretetnyelvet?

neki nem fontos az ajándékozás míg neked igen...

ha érdekel tudok egy könyvet ajánlani a témában, de akár többet is :)


22F

2015. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bizony, a szeretetnyelvetek más...

5 szeretetnyelv van: ajándékok, szavak, érintések, minőségi idő és szívességek.

Minden embernek, egy, esetleg két domináns szeretetnyelve van, és csak attól érzi magát szeretve, ha azon a "nyelven" kommunikálnak vele.

Te például tudod, hogy a másiknak mi a szeretetnyelve?


Ha nem azonos, meg kell tanulnotok egymás nyelvét, tudatosan! Célzásokból nem fogja érteni, mondd el egyértelműen, hogy neked jólesik, ha néha meglep valami aprósággal! De neked is meg kell ám tanulnod az ő nyelvén!

2015. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!