Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kiélni magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kiélni magam, de komoly kapcsolatom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy szeretném megélni az érzéseket másokkal, és itt nemcsak a szexre gondolok. Túl korán belekezdtem egy kapcsolatba... amit lehet, hogy nem kellett volna, mégsem bántam meg. Mostanság már házasság és gyerek a téma, én rábólintok, mert szeretnék szülni, de közben hihetetlenül megijeszt, még nem tartok ott lelkileg. Hív a külföld, inkább azokhoz a barátnőimhez húzok, akiknek nincs senkijük, és szabadon összejönnek akárkivel(de közben tudom, hogy pont azt keresik, ami nekem már megvan). Mit lehet tenni ebben a lehetetlen helyzetben?


25N (a k..rvázást lehetőleg kerüljük, mert nem érdekel)



2015. aug. 31. 16:13
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
de csináld a leg jobb :))
2015. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
35%
"Szeretném kiélni magam" De öszintén! Azért, hogy kiélt legyél????
2015. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
33%
Már nem vagy szerelmes a párosban ezérz kifelé tekintgetsz hogy milyen élményeket szerezhetett.Persze a párod most a biztos pont az.életedben.
2015. aug. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hány éve vagytok együtt?
2015. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Mi van neked? -egy pasid aki nagyon szeret téged te meg külföldiekkel akarsz futó kalandokba vágni... neked nincs semmid! Az én pasim múltkor nyíltan kijelentette hogy ha terhes leszek mehetek abortuszra, én mégis vele maradtam mert még mindig szerelmes vagyok belé és remélem hogy megváltozik...

Tudja hogy mire vágysz?



27L

2015. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

majdnem 5 éve járunk már.


utolsó, de akkor minek v vele ha ilyen paraszt?

2015. szept. 1. 09:31
 17/26 A kérdező kommentje:
Elmúlt ez a dolog, az lehet a gond, hogy keveset vagyunk együtt. De pl. külföldre együtt fogunk kimenni, amit már nagyon várok. És gyereket is szeretnék tőle, csak félek a dologtól. Most beszélgettünk telón és úgy érzem, hogy már semmi gond :) Erre a női logikára varrjon valaki gombot.. :D
2015. szept. 1. 13:00
 18/26 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz is.

Nem érzed már jól magad ebben a kapcsolatban.Akkor pedig tipli.Ha még élni akarsz és nem babázni.

25 évesen telefonos kapcsolatnak amúgy is mi értelme van?

2015. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, honnan veszed, hogy telefonos kapcsolat. Csak ő másik városban kapott munkát, amit elvállalt, mert nem akart tovább éhbérért gürcölni a szüleinél.
2015. szept. 1. 21:09
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg nem tud kielégíteni a partnered, egyébként tudnád, hogy mindent amit egy lány megkaphat, megkapsz Tőle!

Hogy most kikamatyolod magad a fél várossal, és még mindig ott tartasz ahol most, vagy más utat választasz, az rajtad áll.

Pl. meg lehet beszélni őszintén a sráccal hogy valami tűz hiányzik a kapcsolatból. Mindenki vágyik más puncijára, dákójára, de aki a kapcsolatban mindent megkap, nem nagyon kockáztat! (Csak én) :-)

2015. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!