Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan nagy gond, hogy van 1-2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy gond, hogy van 1-2 elvárásom a pasi felé?

Figyelt kérdés
Szemét vagyok, amiért tetszik egy srác nagyon, de az a bajom vele, hogy nem tud helyesen írni? Lehet, hogy ez nagyon gyerekes volt, de idegesít. Előre is köszönöm a válasz(ok)at! :)

2014. aug. 11. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ne beszélj vele írásban
2014. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

talán akkor nem csetelni kéne hanem beszélni

régen bevált talán alkalmazhatnád ;)

2014. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Nem gyerekes. Alap dolog. 8 általánosos bizonyítványt kivenném a kezéből az olyan embernek aki nem képes megtanulni helyesen írni.
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
minekk hejesen irni ha ugyis erted mit akar nemtokmind1
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez engem is zavar. Szerintem gáz,engem lelomboz.
2014. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Miután bevezetik az új helyesírást, már lehet, hogy a te helyesírásod se lesz jó, szóval onnantól már lehet, hogy nem fog érdekelni, ki hogyan ír. Én már csak a könyvek esetén várom el, mert azokat illik jól lektorálva kiadni, de mióta meghallottam, miket akarnak, terveznek módosítani (némelyik eléggé hajmeresztő), minden más téren csak legyintek és nem érdekel, mert az új szerint már én se fogok helyesen írni, pedig kitűnő voltam, de most már úgy írok, ahogy megtanították, így tudok, más meg úgy tud, ahogy tud, attól még lehet jó ember.

Nem, ez nem szemétség, csak kukacoskodás, de esélyes, hogy ez még benned is fog változni. :-)

2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mi a másik?
2014. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

És ezt elmondtad neki is,vagy először itt sírod ki magad?

Neki mond el és kész,amúgy mindenkinek tudnia kellene írni,ez egy alap dolog.

2014. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A helyesírás nem megy mindenkinek.

Én reál tantárgyakból voltam jó. A humán sose ment.

2014. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!