Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen, saját albérlettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen, saját albérlettel és kocsival, van esélyem 22-25 éves nőknél?

Figyelt kérdés
Picit testesebb vagyok, 172 cm 82 kg. Alkalmi kapcsolatra gondolok. Vagy ilyen korban már nem azt keresnek?
2015. aug. 31. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. 22 vagyok , 2 éve van már kocsim (elég jó) , és egyedül élek én is , mellette egyetemre járok.. Nem azt mondom,hogy hátrány,hogy van,mert azért van egy kis különbség, vagy néha jól jön,hogy meg tudod villantani,hogy te kocsival vagy , vagy fel tudod hívni amgadhoz a leányzót, és mondhatod,hogy egyedül vagy , de alapból nem ezektől függ. Szóval ad egy kis pluszt mindenképpen (növeli az esélyt) , de attól még meg kell dolgozni a sikerért továbbra is..
2015. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

24vagyok, többre vágyom , mint alkalmi kapcsolat. Ha nem is vágynék , eleve fiatalnak ítélnélek , az mindegy, hogy van lakás/kocsi.

Bocsi. :D

2015. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha már megdugtál párat,akkor még párra is van esélyed,igen.

de az nem túl jó jel ha valaki fiatalon dagadék és mellé még törpe is.

ez a kettő szerintem már sok együtt.

fiatalon még maxon pörög az anyagcsere,fullon van a tesztoszteron ezért minden adott kellene legyen egy egészséges külsőhöz.

ezért hozzád képest a csóringer adoniszok jobb helyzetben vannak.

2015. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18 évesen albérlettel és kocsival alkalmi kapcsolatra 18 év alattiakkal van esélyed.
2015. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alkalmi kapcsolatra semmiképpen sem 18 évessel kezdenék. Voltam tini, szexeltem már 18 évessel, nem is eggyel, és közel sem olyan kielégítő élmény, mint amit az a +10 év tapasztalat tud nyújtani az idősebbek esetében. Ha egyéjszakásra vállalkoznék, inkább felfelé mennék a 25nél, nem lefelé... És ebben sajnos nem tud befolyásolni az albérlet és kocsi (amit még ha te személy szerint nem is a szüleid segítségével szereztél, de az első gondolatom mindenképpen az lenne, hogy anyuciék pénzén akar bevágódni a nőknél), vagy bármi más tényező. Egyszer csináltam azt, hogy nálam 3 évvel fiatalabbal kezdjek (és a 18 már inkább 5 évvel fiatalabb nálam), azt is egyből megbántam, pedig ilyet nem szoktam.


Amúgy, sokan keresnek ilyen korban is csak alkalmi kapcsolatot, de már jellemzőbb azért, hogy hosszabb távra tervezünk. Legalábbis én és az ismerettségi köröm jó nagy része.

2015. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!