Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha 19 évesen meg csak 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 19 évesen meg csak 1 kapcsolatom volt? 19/L

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és még csak 1 kapcsolatom volt (vagyis van, mert még kapcsolatban vagyok az illetővel 1,5 éve). Ő volt nekem az első minden féle téren (csók, szüzesség elvesztése).Csak látom a körülöttem lévő lányokat akiknek már minimum 2 barátjuk volt meg hallom tőlük hogy ezzel is voltam meg azzal is és olyankor teszem fel magamban a kérdést, hogy akkor én cikinek érezhetem magam mert még csak 1 fiúval voltam/vagyok?

2015. szept. 1. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19 lány vagyok,és nekem még egy kapcsolatom sem volt :D
2015. szept. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, volt egy 5 hónapos kapcsolatom, most pedig egy egy éves van. Szerintem egyáltalán nem kevés ez, sőt, te talán még tapasztaltabb is vagy mint én. Hsszú kapcsolatban valóban értékesebb tapasztalatokat tudsz szerezni.
2015. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki lány és szseretne kapcsolatot az irjon privátban. :-)
2015. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!