Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig/hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig/hány éves korig lehet látni az egyedülállóság előnyeit és mikortól csak a hátrányait?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindig lehet latni az elonyeit es a hatranyait is.
2015. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Lassan 32 évesen még mindig nem látom a párkapcsolatok előnyeit, a hátrányait viszont annál inkább: elkötelezettség, kötöttség, béklyó, értelmetlen érzelmi körök futása, érzelmi hullámok, hangulatingadozás, totális alkalmazkodás, teljes tolerancia, személyiségátalakulás, fontos elfoglaltságok, hobbik, érdeklődési körökre ráfordított idő elhanyagolása, sülve-főve együttélés, minden apró eseményről, lépésről beszámolás a partnernek, érzelmi zsarolás, megcsalás, átverés, hazudozás, hülyének nézés, kudarc, féltékenységi rohamok, hisztik stb.


Nem kérek ezekből egyelőre! Majd ha lelkileg felkészültem a negatív velejárókra, akkor esetleg késznek fogom magam érezni egy párkapcsolatra.

2015. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Férfiként tovább, mint nőként, az az igazság.


Ha férfi vagy, kb. 28-35 éves korodban érdemes megállapodni.

Ha nő vagy, akkor kb. 20-25 évesen.


2: A megállapodás értelme a családalapítás, a gyereknemzés.


27/N

2015. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet arról van szó, hogy nem is akarsz kapcsolatot, és ezekkel a negatív jelzőkkel akarod magad megnyugtatni, hogy tényleg ne is legyen rá vágyakozásod.

Ha szerelmes vagy, akkor bevállalnád ezeket is. Ha múlik a szerelem, akkor jönnek elő erőteljesen azok amiket leírtál.

Egyelőre én is a függetlenség útját járom, de azért jó lenne egy társ.

2015. szept. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor lassan igencsak kezdek kicsúszni az időből...
2015. szept. 2. 13:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyéni. Van, akinek már tizenévesen szüksége van egy párra, valaki meg 30 évesen se vágyik a vele járó kötöttségekre.
2015. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is elvagyok egyedül, de sajnos eltelik az idő, és mégis kellene valaki mellém, mert annál nehezebb lesz találni valakit minél később vetem bele magam.
2015. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30 éves koromig örültem hogy egyedül élek,de kezdtem változni,így most örülök hogy együtt élek valakivel már.
2015. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor rossz kapcsolatom volt, akkor csak a hátrányait láttam. Utána inkább pár évig egyedül voltam, és élveztem ennek az előnyeit. Akkor elhatároztam, hogy rossz kapcsolat soha többé... csak olyan kapcsolatra vágytam, aminek az előnyei felülírják a hátrányokat. Sikerült is találnom ilyet.
2015. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felfogás kérdése. Van olyan ismerősöm, aki elmúlt 50 év imád egyedül lenni. Igaz, volt korábban házas és rossz volt a házassága. Emiatt esze ágában sincs újra házasodni.

De egész más az, ha az embernek még nincsenek gyerekei, pedig szeretne.

2015. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!