Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha mindig a tanáraimba szeretek bele?

Figyelt kérdés

Na jó, eddig csak egyetlen tanáromba voltam igazán szerelmes, de amit iránta éreztem, az nem csak fellángolás volt, mert évekig tartott, és azután sem múlt el, hogy már megszűnt közöttünk a tanár-diák viszony. Persze csak plátói szerelem volt.

Jelenleg egyetemista vagyok, és most is van egy tanárom, aki felkeltette az érdeklődésem. Azt érzem, hogy őt is nagyon tudnám szeretni, és ez megijeszt. Az a gond, hogy nem szoktam ilyet érezni mások iránt, max. annyit állapítok meg maagmban, hogy az illető jóképű, vagy rendkívül udvarias, ilyesmi.


Már arra gondolok, hogy valami gond van velem, amiért eddig a tanáraim váltották ki beőlem az eddigi legkomolyabb érzelmeket. Vonz a kisugárzásuk, az intelligenciájuk, a stílusuk, egyszerűen minden. Ők tudnak igazán lenyűgözni.


Ja, és mindketten harmincasok és egyébként abszolút nem tetszenek az idősebb férfiak. Ezt csak ők váltják ki valahogyan.


Szerintetek hogyan felejtsem el ezeket a plátói szerelmeket? Azon kívül, hogy próbáljak ismerkedni, mert folyamatosan nyitott szemmel járok, de senki nem tetszik annyira, mint ők. A gimis tanáromra még mindig nagyon sokat gondolok, de szerencsére már nagyon régen nem láttam és valószínűleg nem is nagyon fogom. Az egyetemi tanárommal viszont rendszeresen találkozom, és félek, hogy ha így megy tovább, akkor túlságosan megszeretem majd.


2015. szept. 4. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2015. szept. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ami a kérdésem utolsó részében van, hogy mit tegyek, hogy ne csak plátói szerelmeim legyenek, hanem normális párkapcsolataim? Hogyan ábránduljak ki a tanárokból?

Vagy szerintetek ilyen helyzetben mit érdemes tenni?

2015. szept. 4. 00:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért hány tanárba vagy te szerelmes plátóilag? ne mond hogy mind be :D

Inkább kérdezmeg magadtól ,hogy ez szerelem,vagy nem!

2015. szept. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az lehet a baj, hogy szeretnél valakit, aki irányít, vagy legalább terelni próbál és a tanárok nagyjából ezt teszik (kivéve a lelketlen algebra tanárokat, akik csak ledarálják a tananyagot).

Ha megpróbálsz másra koncentrálni a szerelem keresésén kívül, arra hogy önerődből érj el nehezen elérhető magasságokat (megtanulsz zenélni, énekelni, festeni, verset írni, politikai véleményt kifejteni, stb...) és saját magadnak legyenek erősen védhető érveid arról, ahogy a világot látod, akkor egy idő után nem fogod érezni, hogy kell valaki aki terelget és akkor nem a tanáraid iránt fogsz szerelmet érezni, hanem esetleg olyan iránt, aki veled érzelmileg és értelmileg "egyenrangú". Jelentsen az egyenrangú bármit is...

2015. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!