Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Szeretném előre leszögezni, hogy nem rólam van szó, csupán az egyik barátnőmről, és nem, nem akarok beleszólni az életükbe, de már nem bírom tétlenül nézni, ami ott folyik.


Az a lényeg, hogy 4 éve vannak együtt a barátjával, ami persze nem is lenne nagy baj, de az a srác egy manipulatív dög. Megszabja a barátnőmnek, hogy mikor, kivel mehet el otthonról, teljes mértékben irányítja az életét, nem hagyja őt semmiben sem dönteni. És a legszomorúbb az egészben, hogy a barátnőm úgy táncol, ahogy a srác fütyül. Nemrég is nagy nehezen összehoztunk a barátnőmmel egy találkozót, merthogy milyen jó lenne már beszélgetni egy jót, erre alig vagyunk kint öt perce, hívja őt a pasija, hogy azonnal menjen haza, mert ő telefonálni akar a barátnőmmel. És a barátnőm haza is ment! Kérdem én, miért nem lehet kint telefonálni?


Azt tudni kell, hogy a srác titokban más lányokkal chatel, volt, hogy megcsalta a barátnőmet, de aztán visszakönyörögte magát. Próbáltunk már többször beszélni a barátnőmmel, de mintha a falnak mondanám.


Vagy szerintetek ez így normális?


2015. szept. 4. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok beleszólásod nincs,majd a barátnőd tanul a saját maga kárán.
2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de van pasid?
2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem normális, a barátnőd komoly kontroll alatt van, a párja érzelmileg zsarolja, ne gondold pl, hogy nem szívesen maradt volna veled beszélgetni, de valószínűleg nagy hiszti lett volna belőle a férfi részéről, és ő ezt igyekszik elkerülni. Mivel 4 év alatt már igencsak átláthatja, mennyire boldogtalan a kapcsolatban, csak a gyávasága és elszigeteltsége tartja még a férfi mellett. Töltsetek vele sok időt, legyetek türelmesek, megértőek, hagyjátok, hogy magától ébredjen rá, sokkal jobb élete lenne a pasi nélkül. Ne kritizáljátok durván, de ne is kisebbítsétek a bajokat (pl. ha kiönti nektek a szívét a más lányokkal való chatről, a véleményetek legyen szubjektív (én rosszul érezném magam, ha ilyet csinálna, mert úgy érezném, nem tisztel/szeret), ugyanakkor ne elítélő (de persze te látod jobban, milyen a kapcsolatotok, és elég okos vagy, hogy lépj, ha nem tesz boldoggá). Biztosítsátok róla, hogy támogatni fogjátok minden döntésében, például ha egyszer szakítana a barátjával, ápolnátok a lelkét, nem lenne egyedül. Persze csak ha valódi barátnők vagytok, és megér nektek ennyit, hogy visszakapjátok.
2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak hogy rád írjak-e, vagy ne
2015. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3. válaszoló, nagyon szépen köszönöm a véleményed, természetesen nagyon fontos nekünk (legalábbis nekem), hogy boldog legyen, de már előre félek, hogy mi lesz ennek a végkimenetele.


Utolsó válaszoló miért is akarnál írni nekem?

2015. szept. 4. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!