Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már fogalmam sincs mit tegyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már fogalmam sincs mit tegyek! Tudnátok tanácsot adni, mi a legjobb megoldás erre a helyzetre?

Figyelt kérdés

El¨Śg 0‹2sszetett ¨Śs hossz¨˛ a k¨Śrd¨Śsem,ez¨Śrt el0“2re is k0‹2sz0‹2n0‹2m aki elolvassa ¨Śs v¨˘laszol.

Egyet viszont el0“2re is k¨Śrn¨Śk,a ha ilyen minek sz¨šlt¨Śl neki stb k¨Śrd¨Śseket k¨Śrlek mell0“2zz¨Śtek,mert tudni kell,hogy ¨Śvekig nem ¨Şgy viselkedett,nem ezt az oldal¨˘t mutatta nekem :(

Sz¨Žval a l¨Śnyeg,az,hogy b0“2 egy ¨Śve,tal¨˘n m¨˘r van az 1,5 is a p¨˘rom iszony¨˛ nagyot fordult.

Van k¨¨t k0‹2z0‹2s gyermek¨šnk,egy 2 ¨Śves ¨Śs egy 1 ¨Śves.Terhes voltam a kicsivel mikor egy csal¨˘di bogracsozas k0‹2zepette kijelentette a haverjanak elottem,hogy az elottem levo csajt akivel egyutt volt meg ugyis megfekteti,mert milyen jo volt vele stb,meg azon az ejjelen teljesen mas neven szolitott tobbszor is es utana maskor is elofordult ez.elotte imadtam,vakon biztam benne,semmi gond nem volt koztunk,segitett barmiben.azota sokat tavolodtam tole,nem nagyon tudok hinni neki.akkor azt megbeszeltuk,tovabb leptunk rajta,de egy kis ideig volt csak minden.surusodtek a haveri talalkozasok,ittas hetvegek.

Van az elozo hazassagombol nagyobb gyermekem egy fiu es egy lany.Veluk a kozos gyerekek szuleteseig nagyon joban volt,azota viszont barmit tesznek,foleg a fiam nagyon megalazoan beszel,viselkedik vele/veluk,kulombseget tesz,leginkabb a legkisebbik szuletese ota.

Az elmult 1-1,5 evben mint irtam viszont akkorat fordult minden,hogy nem tudom mar hogyan kezelni a dolgot,ehhez szeretnek tanacsot kerni.

Nem segit szinte semmit,minden ram marad egyedul.a benti dolgok,a gyerekek,az udvar,a fizetnivalok es az etkezes 70%at is en allom egyedul.mar velem is ugy beszel sokszor mintha nem is ember lennek.valamit nem ertek vagy kerezek,mondok mar ram formed h neked nincs agyad, nulla az IQd stb.ha iszik ordit,csapkolodik ha nem azt csinalom amit mond.altalanossagban nem parancsol hanem ker,megis ha nem teszek meg valamit verig van sertodve.minden tolem telhetot megteszek,ele rakom mindig a kajat mire hazaer,naponta fozok,nagyreszt olyat ami neki passzol,a cigit megcsinalom neki reggelre (o dohanyzik) h ne neki kelljen.a gyerekek reggelijevel egyutt keszitem az ovet is dolgozni menni.szezonmunkakat bevallalom a gyerekek mellett is,ebbol rendszerint sertodes van mert ezalatt meg kevesebb idom jut ra.2 honappal egyszer hazakoltozott az anyjahoz,elvitt szinte minden butort ami az ove,eddig rendben,de visszajott,a butorai viszont ott maradtak,azt mondta ide hozzank nem hoz tobbet semmit se,oldjam meg h legyen.fogadtam el segitseget butorugyben,erre hozzam vagta h en tarhalok.azt mondta o mar nem tesz a kapcsolatunkert semmit,majd ha en mindenben kedves leszek vele akkor o is az lesz velem.(ez abbol fakad h ha a gyerekekkel megalazoan beszel megvedem oket,nem azert mert ha olyat tesznek ne szoljon ra,hanem h rendesen beszeljen veluk,ne azt vagja hozzajuk h kocsog,semmirevalo,hulye,bar ne lennel stb ennel is durvabb szavak neha es ezt nem tudom szo nelkul turni,ezert szerinte nem vagyok rendes vele).

Az osszes baratomat elmarta,eltiltotta tolem,csak akkor mehetek el itthonrol ha nagyon muszaj.Csak titokban neten tudok beszelni az ismeroseimmel,a telefonomat is elveszi atnez mindent ki hivott,miert stb,en mar telefonalni se merek senkinek.Nem csaltam meg nem tettem semmi olyat ami gerinctelen dolog lenne,egyet kiveve,neha a gyerekek miatt hazudnom kell neki mert ha barmi kis aprobb hibat is vetenek olyan veluk mint azt fentebb irtam :(

Fogalmam nincs mar hogy akkor mit tegyek meg h jo legyek?barmit teszek nem jo.Tudna valaki tanacsot adni?

Alberletben elunk,fordultam mar segitsegert,de mivel nem ide vagyunk bejelentkezve azt mondtak vagy megoldjuk egymas kozt es rendbehozzuk a dolgokat vagy ha nekem nem tetszik a viselkedese akkor koltozzek en ha o nem akar,mert nincs jogom kitenni.A kozos gyerekek miatt sem tudom elhagyni sem,mert anyossal osszealltak es azt mondtak ha elhagyom elveszik tolem,addig mennek amig meg nem kapjak oket akkor hagyjak h velem maradjanak ha belemegyek hogy egy hetet nalam,egyet naluk vannak a gyerekek.Neztem kiado lakasokat,de jelenleg mivel nem tudok dolgozni bejelentett helyen a kicsike miatt nem tudnek masikat berelni.Otthonba nem mennek,kerdezoskodtem afelol is,tobbet elvennenek tolem mint pl amit itt fizetek berleti dijat es rezsit.a gyerekek szama miatt es a "bevetelem" osszeget nezve felet vennek el a havi penzemnek es csak egy szobat kapnank.

igy ezeket a dolgokat figyelembe veve kerdeznem mit tehetnek hogy helyrejojjenek koztunk a dolgok?


2015. szept. 10. 09:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

pasizni igazsag szerint tobb okbol sem szeretnek.Nagyon kikeszitett ez az egesz a parommal es felek azon a masikon "vernem le" a serelmeimet es annak nem latom ertelmet.A masik,hogy nem szandekozok senkit kihasznalni csak azert hogy lelephessek ebbol az egeszbol. :( nem felnek egyedul maradni,ha lenne hol.Sok mindent ki kellett mar birnom a szuleim mellett is es a halaluk utan is.Megallnek a labamon egyedul is,tudom,tehat nem ez az oka h ha tudnam helyrehoznam a dolgokat es hogy nem akarnek egyenlore masik ferfit.Ha nem tudom rendbetenni a kapcsolatunkat,akkor masik lakast kellene inkabb keresnem,de ebben a formaban jelenleg kilatastalannak tunik az is :(

Akadna aki probalkozik de az elobb emlitett okokbol haritom a probalkozasokat inkabb.

2015. szept. 10. 11:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha agresszív veled és a gyerekekkel, kérhetsz távoltartási végzést. Szerintem itt még a kiskorú veszélyeztetése is megáll (agresszió, alkoholizmus, verbális bántalmazás) akkor a gyermekjóléti szolgálat biztos tud valamit csinálni vele, esetleg keres nektek helyet másik település anyaotthonában. Ott lehet, van bölcsi, dolgozni is el tudsz menni.
2015. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyaotthon nem csak az van, ami mellettetek van.

Sajnos, azt a listát nem tudom belinkelni, ami nekem van róluk, ez egy régebbi amit találtam:

[link]

De a leírásokból látszik, hogy a legtöbb helyen nem kérnek ilyen magas összeget, mint nálatok.

Megeshet, hogy néhány elérhetőség változott, hiszen ez a lista 2008as, de mindenképpen érdemes átnézni, válogatni. (Bár ha azt mondod, hogy kapcsolatban állsz a helyi gyejóval, ott illene, hogy meglegyen a legfrissebb 2014es lista ugyanebből...) Mindenesetre pl. a Pest megyeiek nagy része országosan fogad, illetve ahol azt írják "elsősorban" valahonnan helyeznek el, attól próbálkozni még ott is érdemes, ugyanúgy van esély bekerülni, ha nincs hosszas várólistájuk. Mivel a gyerekek még nem iskolások, így ez sem korlátoz - ha menni kell, menj!

2015. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!