Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretője lenne szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretője lenne szerintetek vagy csak én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám akit nagyon kedvelek, persze titokban, mert házas, úgyhogy csöndben szenvedek.

A minap esti műszakban megcsörrent a telefonja, szerintem a felesége lehetett mert nagyon kedves hangszínen mondta neki hogy később visszahívja, mert most sok a munka (tényleg sok volt). Azután kiment telefonálni, gondolom visszahívta.

Majd rá kb. 2 órára is kiment telefonálni este 10, fél 11 körül, akkor egy 10 percig biztos telefonált.


Én gondolom túl és ismét a feleségével beszélhetett, vagy esetleg lehet hogy lenne egy másik nő is a képben?

Rendes embernek ismerem, pont ezért is csodálom és tetszik, mert teljesen más mint a többi kollégám.


2015. szept. 10. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elég rendesen túlkombinálod...

Az emberek bárkit hívhatnak telefonon: barátot, ismerőst, családtagot, attól, hogy valaki két óránként megereszt egy telefont, sehogyan sem következik, hogy szeretője van...

2015. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért ne beszélhetett volna ismét a feleségével?
2015. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért ne hívhatná fel a feleségét kétszer egy nap, ráadásul akkor, amikor még fél11kor is bent van a munkahelyén? Gondolom szép éjszakát kívánt neki. Honnan szedted, hogy szeretője lenne? Mert telefonált kétszer egymás után?
2015. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mentsen meg a Jóisten mindenkit az ilyen manipulatív nőktől, akik mások magánéletében vájkálnak.


Ha egy afroamerikai, 210cm magas transzvesztitával van szexkapcsolata, nos az sem a Te dolgo.

2015. szept. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes Jézus gyere le...


Egyébként mi lenne akkor, ha tényleg szeretője lenne? Bepróbálkoznál te is, mert már úgyis mindegy, vagy mi?

2015. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt, valóban mindegy, hogy van-e szeretője vagy sem..


Másrészt hogy az istenbe tudtál levonni ilyen következtetést azért mert ő este 10kor még beszélgetett valakivel 10 percet?!?! Komolyan mondom az utolsó utáni gondolatom lenne, hogy biztos a szeretőjével beszélt..

Beszélhetett a feleségével is, akinek lehet mondta, hogy 10re otthon lesz, aztán mégsem és felhívta, hogy ne haragudjon stb. Beszélhetett egy barátjával, hogy megbeszéljék a másnapi meccset, sörözést, horgászást, akármit..


Eszembe sem jutna, hogy a szeretőjével beszélget.


Komoly gondjaid vannak..

2015. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem hívott az uram ilyen időben mikor még éjszakázott:D
2015. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7+ és a férjem, már több mint 18 éve.
2015. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy hogy nyugodtan tetsszen csak tovább:DD


Jó szenvedést:D

2015. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező titkon reménykedik, hogy a pasi csalja az asszonyt, hogy be merjen nála próbálkozni :D Ha kiderül, hogy gerinctelen, lehet, h lenne nála esélye.

Amúgy ne reménykedj, van hogy az én férjem is gyakran hiv napközben, szóval lehet, hogy a szeretett feleségével telefonál :D

2015. szept. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!