Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok baj lenne ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj lenne ha a párotok nagyon érzékeny lenne egy ideig?

Figyelt kérdés
Ez alkalmankénti sírást takar.
2015. szept. 10. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sosem volt problémám az olyan emberekkel, akik érzékenyebbek mint az átlag:)
2015. szept. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ha letört a körme és emiatt sír, akkor zavarna.


Ha elvesztett valakit, akkor meg hogy lenne már baj? Ő is emberből van, támogatnám, mellette lennék.

2015. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy valaki súlyosan beteg stb.. Amiért én is sírok, azért másnál sem zavar. Ha csak hiszti meg picsogás, akkor inkább.


Feltételezm, hogy itt nem erről van szó.


#2

2015. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
CSak sima elérzékenyülés, hogy vagytok neki.
2015. szept. 10. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4: Volt ilyenben részem és ijesztő volt! Betegesnek tartom, ha valaki ennyire ragaszkodik, mert ez számomra azt jelenti, hogy nincs SAJÁT élete, személyisége, tőlem függ... menekülnék.

Az, hogy egy férfi sír, önmagában nem zavar, a mostani páromnak nehéz időszaka van, szoktam sírni látni (gyakran). De attól, hogy vagyok neki, inkább elégedett és boldog, nem sír miatta...

2015. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátom és kövezzetek meg, de nem bírtam elviselni. Mindig és minden minimális érzelmi dolgon sírva fakadt. Az, hogy betegesen függött a kapcsolattól egy más kérdés volt, de úgy láttam, hogy egész egyszerűen csak gyenge túl élni az életet. Mindenkinek vannak nehéz időszakai, amikor zokogva össze omlik és tenni sem tud ellene, de ha nem erről van szó akkor nekem nem kéne sajnálom.
2015. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon lehet, hogy kétségbeejtő lenne, pont azért, amit előttem is leírtak. Nem szeretném, ha én lennék az egyetlen örömforrás az életében, mert azt nem tartanám egészségesnek a részéről. Ha simán csak a gödör mélyére kerülne valami miatt, akkor természetesen mindent megtennék, hogy kirángassam onnan. Abban az esetben egyáltalán nem zavarna, hiszen átmeneti állapotról beszélnénk.
2015. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!