Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kapcsolatban maradtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kapcsolatban maradtok az exetekkel facebookon? Főleg 25 év felettiek.

Figyelt kérdés

akiket még nem ért el gyerekként az internet, mennyire látjátok ezt fontosnak, hogy onnan is kitöröld a másikat, vagy gyerekesnek, mert ez csak a világháló?


nemet, kort, körülményeket írjatok légyszi!



2015. szept. 10. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Neked gyerekes, nekem nem, bár 19 évesen biztos több mindent éltél át mint én. El kell tudni fogadni, hogy te így gondolod, más úgy.

A FB-on azok vannak az ismerőseim között, akik részéről nem zavar, ha az életem ott látható részéhez közük van.

Ex nem ilyen. Nem azok, akiket ismerek.

2015. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nekem a baratnom tartja az exevel a kapcsolatot. Anno eleg jol megvoltak, bar a srac megcsalta.

Azert nem ertem, hogy miert beszelget vele napi szinten facebookon, valamint ritkan telegonon is.

Engem kicsit aggaszt, nemregen feltekenykedtem egy sort, mivel beleolvastam a facebookjaba amit beszelgettek es az exe folyamatosan fuzi a csajt hogy vege van e mar Velem illetve elakarja hivni magahoz. Majdnem tonkre is ment ez miatt a kapcsolatunk, de szerensere vissza tudtam forditani.

A baratnom elmondasa szerint csak haverok es a csaj tenyleg nem irt olyanokat a sracnak, de akkor ha tudja hogy hajtana ra az exe, akkor minek beszelget vele?

Ti hogy velekedtek az ilyen sziturol?

20L es 26F

2015. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy abba kéne hagynia az exszel írogatást.
2015. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
Én személy szerint úgy, h bízom az uramban és ő is bennem. Ergo akármit is akarjon bmelyikünktől bki; az teljesen mindegy. Én nem akarok mástól mást és ő sem. Ha meg akarnánk; az nem azon múlna h beszélgetünk az exeinkkel v sem.
2015. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Költőnő? ***** válasza:
46%
Bár tudom, le leszek pontozva, de nekem az egyik legjobb barátom egy exem. Mketten boldog párkapcsolatban vagyunk, ő már családapa ráadásul. Ha együtt akarnánk lenni; még együtt lennénk.
2015. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nem leszel lepontozva.. en Like-ot dobtam :)

Hat nemtudom igazabol...amikor beszelnek telefonon akkor azt gy teszik hogy en nehogy tudjak rola es a hivaslistabol is kitorli. Valojaban ha tenyleg haverok csak, akkor miert titkolozik..:)

2015. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!