Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki szereti az ilyen lányokat? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

A lány úgy néz ki,17 éves kora ellenére,mint egy 14-15 éves alkatira is. Kicsik a mellei, nagyon vékony és alacsony.

Úgy értem az ilyen férfiakban van egy kis ferdehajlam vagy normális az ilyen??


2010. márc. 12. 19:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszenek a 17 éves csajok, attól függetlenűl hogy kislányosak, akkor most én is pedofil vagyok? :D 25F
2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom:D Nem általánosítok...De rajtam nincs semmi nőies, amiért kinéznék úgy,mint egy igazi 17 éves.

Még a saját házidokim is 14 évesnek nézett.És ez kb fél éve volt!!Tehát nem akkor mikor még csak 15 éves vagy 16 mert akkor még elment volna ,talán...Nemsokára 18 leszek de engem zavar,hogy így nézek ki:( Annyira kislányosnak érzem magam. A másik az,hogy a velem egykorú fiúk nem igazán néznek meg...Azt vettem észre, hogy inkább férfiak szoktak megnézni volt olyan,hogy szóltak is valamit. És azok már bőven vannak a 30-on túl is..:S

2010. márc. 12. 20:55
 13/22 A kérdező kommentje:
És azért is kérdeztem, mert fogalmam sincs,hogy bennem mit látnak ezek a pasik...
2010. márc. 12. 20:56
 14/22 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy megnéznek, persze légy óvatos is. :)


20:50-es voltam

2010. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát nem az, néha jól esik de idegesítő is tud lenni:D Főleg mikor 50 évesek bámulnak meg.

Óvatos szoktam lenni általában.Nem állok szóba idegenekkel:D Hülye leszek!..

2010. márc. 12. 21:10
 16/22 anonim ***** válasza:
én ismerek egy ien lányt...csak neki nem kicsik a mellei és nikinek hivják:D
2010. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ahha..:D De akkor őt nem lehet kislányos alkatnak nevezni:D
2010. márc. 12. 21:32
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedofil az ,aki nemileg éretlenekre bukik, a mai 15-17 éves lányok simán menstruálnak,szexelnek és 14 év felett legálisak.Nincs ebben semmi gáz .Én is sunáznám némelyik 17 évest és kb annyi vagyok.De a 14 év alatti az tényleg fújj.
2010. márc. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlen ferdehajlam, én is bírom az ilyen csajokat, de amiatt mert olyan kis törékenyek, mint egy őzike, azok a nők akikről érzem kell mellé egy erős férfi aki megvédi őket. A pedofilokat meg genetikai selejt közé sorolom, nem érzem, hogy pedofília állna a háttérben.


22/F

2010. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok.


"Még a saját házidokim is 14 évesnek nézett.És ez kb fél éve volt!!"

Nyugi 22 éves vagyok de ha alkoholt veszek elkérik a személyimet, néztek már 16-nak pedig erősen borostásodok.


"A másik az,hogy a velem egykorú fiúk nem igazán néznek meg."

Nem mindenkinek jön be az ilyen alkat, nekem például bejön. Nem életkor számít, hanem ízlés dolga. Csak én meg valami miatt nem jöttem be az ilyen nőknek.

2010. márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!