Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férfi az, aki szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az, aki szereti az ilyen lányokat? (Lentebb bővebben)

Figyelt kérdés

A lány úgy néz ki,17 éves kora ellenére,mint egy 14-15 éves alkatira is. Kicsik a mellei, nagyon vékony és alacsony.

Úgy értem az ilyen férfiakban van egy kis ferdehajlam vagy normális az ilyen??


2010. márc. 12. 19:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A nők mikor értik már meg, hogy nekünk tényleg nem a nagy dudák imponálnak?
2010. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy vettem észre, hogy inkább a nagyobb mellűekre buknak..Főleg a velem egykorú pasik.:S

Köszönöm a válaszokat!

00:43-as igen természetesen erre is gondoltam,hogy van aki az ilyen lányokat szereti.Csak én még ilyen pasiba nem igen botlottam bele:)Úgy értem,hogy mindig volt valami kifogás amiért nem jöttem össze azzal a bizonyos fiúval.. Ezért kicsit furának tartom,hogy az idősebbek néznek meg inkább.:S De nem baj kezdek beletőrödni:D Köszi a korrekt válaszokat!:)

2010. márc. 13. 16:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!