Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Járnátok, lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Járnátok, lennétek komoly kapcsolatban egy szép, fiatal nővel, akinek van egy egészen kicsi gyereke?

Figyelt kérdés

Persze fiatal ,normális ,helyes férfiakra gondolok ,nem 50 évesekre vagy született balekokra és nem szexkapcsolat lenne ,hanem komoly ,akár együttéléssel.

Van normális férfi aki "bevállal" (nem anyagiakra gondolok) ,illetve felvállal egy nőt ,gyerekkel?Vagy csak az olyanok ,akik már idősebbek ,vagy defektesek?Jó ,tudom 40 felett ez már nem nagy kaland ,de 23-30 közti korosztály véleménye?


2015. szept. 12. 00:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok és randiztam 2 gyermekes, 23 éves nővel. Exem 30 éves volt és volt egy kisfia. Egészen addig nem zavart, mígnem azért dobott, mert elmondtam a véleményem (nem beleszóltam) valamiről a neveléssel kapcsolatban.

Na azóta eldöntöttem, hogy anyukával többé soha nem jövök össze... sajátot sem akarok soha... másé eddig nem zavart volna, de már az sem kéne. Max olyan anyukával jönnék össze, akinek már kirepültek a gyerekei. Én amúgy azelőtt roppant nyitott voltam a témára, családot szerettem volna. (bár saját gyereket soha)


24/F

2015. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Na mondjuk addig amíg valaki ilyen stílusban beszél a férfiakról, addig biztos nem..


27N

2015. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
őszintén így ahogy elolvastam amit írtál a gyerekkel lenne a legkevesebb problémám veled kapcsolatban... nem ismerlek ezért nem mondok rolad véleményt de ennyi alapján egy beképzelt flegma p..icsának gondollak 23F
2015. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
#1 vagyok, egyébként tényleg elég beképzeltnek tűnsz...
2015. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Haha, tenyleg nem a gyerkoccel van a gond, hanem anyukaval....

Kicsim gondolt at ezt megegyszer. Ezzel a stilussal csak oreg/defektes luzereket fogsz talalni es nem fogod erteni miert!

2015. szept. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekes anyukával járnék, veled nem
2015. szept. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

bocsi ,nem velem kell járni ,nem érint testközelből a téma.

lehet azért fogalmaztam ilyen merészen ,de gondoltam igy vilàgos és érthető lesz a kérdés.

2015. szept. 12. 01:03
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

A kis gyerekek sem egyformák,mert van amelyik normális és aranyos és van amelyik már kicsinek is szinte menthetetlen,ebből fakadóan elviselhetetlen,persze leginkább a szülei miatt.

Ez csak azért jutott eszembe mert van egy elég jó csaj elvált munkatársnőm akit időnként kefélgetek és van egy 9 éves fia aki csak üvöltve,sikítva bír megnyilvánulni és 38as felnőtt férfi farmereket vesz neki az anyja mert olyan dagadt a gyerek mivel szénhidráton meg csokin él.A normális ételtől hisztirohamot kap.Nah egy ilyet 10 percig nem tolerálok,nemhogy együtt lakjak vele.

2015. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8

ez érthető ,nyilván ez is egy fontos szempont.

2015. szept. 12. 01:07
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem

F53

2015. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!