Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen felületesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen felületesek, gondolkodásúak az életben is a nők, mint a vigyél el című műsorban?

Figyelt kérdés
Szerintem átlagnál jobb pasikat válogattak össze a műsorba. És sorozatba nyomták ki a nők, hogy ez meg az nem tetszik, mert nem túl magas, nem elég izmos, haja hosszú stb stb. én csak néztem :O Ok hogy kell hogy a külső megfogjon, de ennyire válogatósak, felületesek ezek a mai nők :O Az életben is ezt tapasztaljátok? Tényleg egy sablon férfi ideáll lenne minden nő számára a vonzó? Ugyanis egyszer bejött egy sportos izmos, rosszfiús mosolyú pasi és mindenki odavolt szinte.
2015. szept. 12. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Igen.
2015. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
De jó nekem, hogy nem nézek ilyen f aszságokat!
2015. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Néhány nappal ezelőtt kifejtettem a véleményem róla, ugyanez megy a való életben is. Kiválóan szemlélteti ez a korcs műsor, hogy mi folyik az emberek (nők és férfiak) között. Lassan már a tökéletes sem elég a nőknek. Ha birtokolnak egy 99,6%-ban minden elvárásuknak megfelelő férfit, le fogják cserélni a 99,7%-osra, mert az még tökéletesebb. Undorító hányás az egész, és akkor még nem tettem megjegyzést a "tisztelt" női nemre.
2015. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kikérem magamnak nőként, hogy ezekhez a tucat csajokhoz hasonlíts, akik talán életükben nem fogtak egy könyvet a kezükben és maximum csak a pillájukat tudják rebegtetni, de azt mesterfokon legalább. Ha ilyen nőre vágysz, akkor igen, ilyen felszínesek és ilyen iq light gondolkodásúak.
2015. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem vagyunk ilyen feluletesek. De ez a musor showra epul, es ha nem vagy erdekes, be se valogatnak, szoval eleve olyan tipusokat valogattak be - mondjuk a mai masodik sraccal eltavozo lany meg eleg normalisnak tunt. Mellesleg, a ferfiak is feluletesek. A musorvezetonek is ketertelmu megjegyzesei voltak, mert hat az noveli a nezettseget.
2015. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ezért nincs pasim.Nem akarok kopaszodó,alacsony és kövér szemüveges pasit.
2015. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg ilyen felületes gondolkodásúak a férfiak, hogy ilyen műsorokat néznek?
2015. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 opened paradise ***** válasza:

Ment haza egy is egyedül?

Gondolom nem.

Szóval senki sem tetszhet mindenkinek,de ez mindig is így volt. Plusz mindig várják a jobbat és így tovább is maradhatnak a műsorban,több a pénz.

2015. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha neked ez a műsör a kiindulási pont. Akkor pont olyan lányokat is érdemelsz. Nem nézek magyar ker. csatornát (max hiradót), de rühellem mikor valaki egy tévéműsor alapján von le egész társadalmakra vonatkozó konzekvenciákat.
2015. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen alacsony színvonalú műsorokat te hitelesnek tekintesz, rólad is megvan a nem túl jó véleményem...
2015. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!