Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít ez a tuljadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít ez a tuljadonsága a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Lány barátja nincs, csak fiú haver, a lányok akikkel beszél egyik sem igaz barátja.


Szóval szünetben látom hogy fogdossa egyik haverja mindig fiúkkal van.Nem egyszeri eset. Jó csávót helyretettem picit, beszéltem vele csak.


De neki azzal probléma van, hogy póló nélkül fociztunk osztályok közti fociversenyen. Jó megnéznek a lányok, neki nem tetszik, de mai nap teljesen kiégtem rajta.


Tesiórán félmeztelen fekszem az egyik matracon, osztálytársam(lány) ül a hátamon, erre teljesen berágott rám.

Normális? Basszus, hagyja hogy fogdossák, én meg még póló nélkül sem tesizhetek?


2015. szept. 15. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nobozmeg... egy tizenharmadikos "nemmaigyerek" a felnőttek közt? Hátizé... :DD


Hátkérlek... az egy dolog, hogy a csajod ne hagyja, hogy őtet fogdossák, merugye... te egy kan vagy, aki eztet rosszul tűri.

DE!

Ebben az esetben a te hátonlovaglós barinődet viszont neked kellett volna lerugdosnod magadról, capisce?

Szóval az állás kábé 1:1.


Apropó!

Mondtam már, hogy a csaj nem a te tulajdonod, csak veled jár, öcsi?

2015. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21# Elég világosan leírtam hogy egyszer történt meg.

Neki a mellét fogdossa meg a fenekét akarja tapizni(ezt nem hagyja már ő sem).


Valamit félreértesz, nem vertem meg senkit. Annyira tettem helyre hogy beszélgettem vele, hogy szálljon le a csajomról vagy pedig ha szereti mondja meg neki és hátha összejön neki, ami persze kizárt, egyik sem néz ki úgy, hogy összejönne vele.

2015. szept. 16. 17:47
 23/25 A kérdező kommentje:
De természetesen akik az első oldalra írták azzal érvelnek, hogy nem rakom helyre a haverjait, most meg már az a gond ha helyre akarom rakni? Fu-ck logic
2015. szept. 16. 17:48
 24/25 A kérdező kommentje:

Egyrészt tegnap ideges voltam, látszik válaszaimon is, ezért bocsánatot kérek.


19# Velem egyszer történt ilyen máskor a félmeztelen tesizésen kívül semmi. Ő meg nem küldi el haverjait mikor fogdossák, ez idegesít. Nyáron érdekes módon fel sem hívták állítólagos haverjai, sőt egész nyarat velem töltötte nem velük.

2015. szept. 16. 17:52
 25/25 A kérdező kommentje:
Amúgy az hogy ő mibe tesizik.. Majdnem melltartó nem sokat tévedtél, bár sokkal többet nem takar.
2015. szept. 16. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!