Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít ez a tuljadon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira idegesít ez a tuljadonsága a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Lány barátja nincs, csak fiú haver, a lányok akikkel beszél egyik sem igaz barátja.


Szóval szünetben látom hogy fogdossa egyik haverja mindig fiúkkal van.Nem egyszeri eset. Jó csávót helyretettem picit, beszéltem vele csak.


De neki azzal probléma van, hogy póló nélkül fociztunk osztályok közti fociversenyen. Jó megnéznek a lányok, neki nem tetszik, de mai nap teljesen kiégtem rajta.


Tesiórán félmeztelen fekszem az egyik matracon, osztálytársam(lány) ül a hátamon, erre teljesen berágott rám.

Normális? Basszus, hagyja hogy fogdossák, én meg még póló nélkül sem tesizhetek?


2015. szept. 15. 21:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ti mit tennétek? Megveritek?


Hát elárulom hogy az krvára nem jön be. Egyrészt boxolok, ezért nem tehetem, másrészt a sulink tiltja az iskolán kívüli verekedést is, meg nem is vagyok agresszív ember.

2015. szept. 15. 22:23
 12/25 anonim ***** válasza:
82%
Nagy észkambájn lehetsz, gratulálok a szüleidnek!
2015. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nagyon féltékeny lehetsz :)
2015. szept. 15. 22:26
 14/25 anonim ***** válasza:
szerintem te nem tudod hol a helyed....a legtöbb csávó azt hiszi bekerül a cukrospikszisbe és már körülötte forog a világ...az én környezetemben úgy tartják hogy a pasik/csajok jönnek-mennek a baráti/haveri társaságok viszont időtállóak...én a havernőimet nem szoktam fogdosni de elég gyakran előfordul hogy mikor megjelenik az n+1-eddik pasijával akkor eltévesztem hogy "heló Józsi! azaz csá Feri!...Ja hogy te a Miki vagy?... nem? Aha a Géza ja bocs"
2015. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Most kit is kell megverni? o.O
2015. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14# Értelek, bár két barátom van(igazi barát), a többi 20-30 nevére is alig emlékszem. A társaság amiben vagyok kb rólam meg még 2-3 emberről szól, a többi csak bólogat meg vigyorog.


15# Hát írták első oldalon hogy nem intézem el a haverjait, akik fogdossák, csak nézem.

2015. szept. 15. 22:47
 17/25 anonim ***** válasza:
Van is miért irigykedni rád haver...pacsi
2015. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Szóval ha agyon csallak , van nálad esélyem?!? Gondolom, arra gerjedsz, hiszen nem a csajt doboz ki, hanem a fiúkat akarod megverni.
2015. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy fogdosta a haver a barátnődet? A mellét, fenekét fogta? Vagy a vállát? Mert azért kicsit nem mindegy.. Másrészt "helyretenni" a pasit elég izomagyú hozzáállás, akinek sötétség van a fejében, csak az szokott ilyen eszközökhöz folyamodni. Neked nincs semmi közöd a csaj haverjaihoz, ugyanis nem a tulajdonod. Elhagyhatod, vagy elfogadhatod a dolgokat. Ha intim helyen taperolják a csajt, akkor nem a haverral van baj, hanem a nőt kellene dobnod. Ha barátilag hozzá mertek érni, akkor viszont a te fejedben teng túl az ősember. A te barátaid (mindegy, hogy pasik vagy csajok) nem érnek hozzád? Ha pucéran fekszel egy csaj alatt, az egy kicsit más kategória. Ugyebár a barátnőd nem volt pucér, mikor "taperolták", ráadásul miért masszíroz téged egy csaj, ha ha nincsenek női barátnőid? Bármelyik idegen taperolhat téged pucéran? Az, hogy póló nélkül tesizel, az egy dolog, elhisszük, hogy nem azért teszed, hogy mutogasd magad a csajoknak.. (mit szólnál, ha a barátnőd tesizne melltartóban?) De egyrészt nem hinném, hogy jogod lenne beleszólni, milyen neműek a barátai, és azt sem hiszem, hogy párkapcsolatba való dolog lenni osztálytársnőket lovagoltatni a pucér hátadon. Ha a barátnődnek nem a mellét fogdosták, akkor a jelenlegi állás szerint te vagy az, aki egózni akar a párkapcsolatban, nem pedig ő.
2015. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

a korod és az értelmi szinted alapján is a "tini párkapcsolatok" kategóriában lenne a kérdésed helye...


23/f

2015. szept. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!