Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem mindenki elhanyagol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mindenki elhanyagol, magányos vagyok, ismerkednék, de nem megy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista lány vagyok. Nincs sok barátom, csak egy, viszont mostanában csak a pasijával van elfoglalva. Ha épp összevesznek, vagy unatkozik akkor keres és többet beszél velem, viszont ha a pasijával van akkor magasról tesz rám. Másfél éve van párkapcsolatom, kb heti 2 napot vagyunk együtt, azon kívül alig keres. Elég rosszul érzem magam, az egyetemen sincs sok barátom, úgy érzem egyre inkább elszigetelődöm. Nem járok bulikba, amúgy se szeretek és egyedül pláne nem mennék. Olyan magányosnak érzem magam mostanában, nem tudom mit tehetnék. :/ Idegenekkel kissé félénk vagyok és nehezen ismerkedem. Mit tehetnék, hogy magabiztosabb legyek? Adjatok valami tanácsot. 22/L

2015. szept. 16. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerezz egy jó barátot neten,aki szintén magányos és jó beszélgetni vele.Pár levélváltás és felvidulsz tőle,főleg ha titkon remélsz többet is ettől a baráttól.

Kellemes reményteli perceket okozhat neked és egész nap gondolhatsz rá.

2015. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:

Miért csak heti két nap?

A többin vele nem tudsz beszélni?

2015. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Heti 2 napot tudunk találkozni. A többin tudnánk beszélni, de nem igazán szoktunk. Ha beszélünk is max 5 percet.
2015. szept. 16. 22:19
 4/16 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nevezném párkapcsolatnak.
2015. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jogos észrevétel,a fiúd nem kíváncsi rád ez nem túl biztató.
2015. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán váltani kéne egy olyan srácra aki egy napot sem bír ki nélküled.
2015. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát ha van kedved akár itt is beszélgetni akkor nyugodtan írj :) 22/f
2015. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék, +1 barát sosem árt :) Különben én is inkább a magányosabb oldalon vagyok, szóval nekem is jól esne, ha esetleg.


24/F

2015. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:

Én így nem tudnék együtt lenni valakivel...

Szerintem egy kapcsolat akkor jó,ha vágysz a másik társaságára és ha ez nem megoldható,akkor arra,hogy beszélhess vele napi szinten.

Mikor,ha nincs téma,az se kínos csend.

És mi lenne később,ha együtt laktok?


Nem csoda,hogy magányos vagy,én is az lennék...

2015. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet "tart" melletted valakit a barátod akivel a maradék 5 napban jól elvan, és veled, meg azért van együtt, hogy nehogy megunja a szexet a másikkal, szóval te csak egy "kellék" vagy neki szexre. :)
2015. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!