Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik most így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik most így? Érthetetlen.

Figyelt kérdés
Van egy srac, akivel túlzottan egy hullámhosszon vagyunk, de ő nem akar kapcsolatot elmondta, azt is hozzá tette, hogy lefektetni sem akar, mert szemétség lenne részéről, én többet érek neki ettől. Mindig vigyáz, hogy ne kerüljön túl közel lelkileg, de pár hete sikerült, majd azonnal hátrálni kezdett, azóta nem keres. Megijedt, hogy nem tudja kontrollálni magát?
2015. szept. 16. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes vele foglalkozni.


Tökmindegy hogy közel kerül vagy nem mert olyan félős szerencsétlen hogy semmit nem tud kezdeni a helyzettel meg magával sem. Ha közel kerül az a baj, ha távolodik az a baj, minden amihez hozzá ér szarrá válik úgyhogy a helyedben menteném magam.


Hagyni kell a fenébe, az ilyen ember attól is megijed ha leesik egy körte a fáról.

2015. szept. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak, amikor az ember szeret valakit, nagyon nehéz hagyni.
2015. szept. 17. 02:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A kialakult helyzetért te ugyanúgy hibás vagy.


Ő kénye-kedve szerint előszed a talonból aztán mellékvágányra tesz, éppen attól függően hogy milyen hangulatban van.

És te meg szépen asszisztálsz hozzá és mindig ott vagy neki.

Az sem kizárt hogy ez csak duma a részéről hogy fél közel kerülni hozzád, lehet hogy sok vagy neki és menekül tőled. De aztán az van hogy nélküled meg unatkozik és akkor megint előszed.


Tulajdonképpen teljesen vesztésre játszol és semmi tartásod nincs.


Tőled ilyeneket kéne hallania hogy:


-nem akarok veled találkozni mert időre van szükségem hogy átgondoljam a dolgot

-nem szeretem ha szórakoznak velem és ez így nekem nem felel meg

-keress mást a kisded játékaidhoz mert én teljes értékű párkapcsolatnál kevesebbel nem érem be

-nekem egy férfira van szükségem nem pedig egy éretlen, döntésképtelen kisgyerekre


és akkor a küszöb alatt mászna vissza hozzád


De mivel te "olcsón" adod magad ezért ugyanúgy fogod végezni mint a 10 filléres gyerekjáték a kukában

2015. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszoló!


Azt hiszem kicsit túlzásba estél. :) Nem írtam le, hogyan kezelem, nem tudom, honnan jön a feltételezésed.

Nagyon sokszor nyersen odavágtam neki a véleményem, meg is bántódott, de nem bántam meg egyszer sem, mert utálom, amit csinál, vegye már észre magát.

2015. szept. 17. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Az hogy te megmondtál neki dolgokat és ő ezen megsértődött mit sem változtat a lényegi helyzeten.


És azt hogy te hogyan kezeled ezt a helyzetet azt pontosan leírtam.

Ha nem így lenne akkor fel sem kellett volna tenned a kérdést és már rég lezártad volna ezt az egészet vagy kialakult volna egy normális párkapcsolat.

2015. szept. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!