Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után más is érezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után más is érezte így magát?

Figyelt kérdés
Fél éves kapcsolatnak lett vége 2,5 hónapja. Ez volt az első komoly kapcsolatom, nagyon szerettem a lányt. 21 éves vagyok, egy elég furcsa személyiséggel, ami abban nyilvánul meg hogy egyszerűen nem tudom kiengedni, állandó feszültség van bennem. Ez amíg együtt voltam a párommal, szinte megszűnt, voltak konfliktusok de maga az, hogy szerethettem valakit, jobbá tette a helyzetet. Most viszont ordító üresség van bennem , őt sem tudtam még elfelejteni, szeretnék újra kapcsolatot, de közben meg félek az újabb csalódástól. Tudom furcsa, de valami vélemény?
2015. szept. 17. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni!

valami kell h az űrről a figyelmed elterelje elég lesz azzal este elalvás előtt foglalkoznod nem hiányzik egész nap a savanyítás :S

2015. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére már 1éve edzem, ez az egyetlen dolog ami kikapcsol.

És igen, az esték a legrosszabbak..

2015. szept. 17. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény? Teljesen normális, nekem is ilyen szakítás után, meg szerintem másnak is. Tudom, hogy közhely, de majd az idő megoldja, hidd el.
2015. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Viszont az nem normális, hogy ennyire ragaszkodsz másokhoz, függsz tőlük. Nem ismerlek, szóval nem vágom, milyen személyiség is vagy igazán, de a jövőre való tekintettel azt tanácsolom neked, hogy keress célokat az életben, ami motivál, előre visz. Lehet az hobbi is, mondjuk azokkal az a baj, hogy egy-egy ilyen eset után nem tud úgy lekötni, hogy céltudatos maradj később is.
2015. szept. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazad van, anelkul hogy ismernel.

Semmi sem motival mar, pont ez zavar. Regen celtudatos, minden akadalyt legyozo ember voltam. Most meg mindentol tartok es semmihez sincs kedvem. Tudom hogy itt valaszt nem kapok a valos bajomra, de akkor hol?

2015. szept. 17. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Át kell programozni az agyad kicsit. Ez elég hosszú idő (nem hetek, nem is hónapok). Az, hogy annak idején, amíg vele voltál, jól érezted magad, céltudatos voltál, stb. nem jelent semmit, ezt ő hozta ki belőled, meg a szitu. A következő szint az lenne, hogy mindezt nélküle (vagy bárki más nélkül érd el). Ezért nem szabad nagyon ráfeszülni bárki másra az életben (főleg amíg fiatal vagy) mert minden pofára esés ilyen lesz.
2015. szept. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok amúgy pszichológus, de ha gondolod, írhatsz, nekem régen rohadt segített az, hogy ha egyszerűen csak leírtam a dolgokat, tudtam, hogy választ vagy megoldást nem kapok, de mindig feldobott voltam utána, igaz, max 1-2 napig tartott csak ez az állapot, de ez már jó kezdet.
2015. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Verd ki a feszultseget magadbol, egyebkent sztem ezt kell erezni ha szerettel vkit es a szivedbol adtal neki egy darabot, nem kell elfelejteni, ezzel egyutt kell elni, ennyi.
2015. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!