Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségtípusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségtípusú (MBTI) párotok van/párt szeretnétek leginkább?

Figyelt kérdés
Ti milyen típusúak vagytok?
2015. szept. 20. 20:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én INFP vagyok (lány), és azt vettem vettem észre, hogy nagyon tudok vonzódni az ESFJ fiúkhoz valami oknál fogva. Tulajdonképpen ez kölcsönös is szokott lenni... néha eléggé lányos lány vagyok, őrült, családcentrikus, végső kapcsolatot kereső, fura, és egyben kibírhatatlanul lusta, álmodozó... Az ENFJ, INFJ, INFP, ISFJ, típusba tartozó fiúkhoz vonzódom még, de azt hiszem, hogy velük kapcsolatban nem olyan erős az a "varázs", inkább csak barátságra szoktak épülni a velük kialakított kapcsolatom, de nagyon sokfélék, és összetettek vagyunk még egy adott karakteren belül is. Úgy gondolom, megvan az oka, hogy két ember miért vonzódik egymáshoz, miért maradnak együtt, még akkor is, ha az mbti szerint nem működne...Az a lényeg, hogy megvan-e, aminek meg kell lennie. :D Eléggé "belemerültem" ezekbe a témákba, ettől függetlenül én nem az MBTI-re hallgatok, hanem a megérzéseimre, az intuíciómra.
2015. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Talán INFP lehetek, de egyáltalán nem a sztereotip fajtából, sokkal inkább van ISTP-attitűdöm, szóval közel kell hozzám kerülnie az ember fiának/lányának ahhoz, hogy megtudja, milyen vagyok valójában.

Olyan ember tenné nekem a legjobbat, aki türelmes, megértő, toleráns, hajlandó tanítgatni kicsit az érzelmeim normális kifejezésére, illetve nem sértődékeny. Az sem árt, ha van humora, értékrendje, bármit meg tudok beszélni vele, nem vall túl konzervatív nézeteket, de teljesen komolyan veszi a párkapcsolatunkat, éppúgy, mint én. Nem tudom, ezeknek mekkora része függ a személyiségtípustól, ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy egy xNFJ felel meg legnagyobb eséllyel az általam leírtaknak.

18/L

2016. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!