Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jokepu, okos, megnyero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jokepu, okos, megnyero fiuknak mi az elvarasuk egy lanynal?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem intelligens ember csakis intelligens társat keres. Mind intellektuális, mind pedig érzelmi viszonylatban. Én személy szerint adok a külsőre is; megjelenés, kisugárzás igényesség. Viszont ez nálam olyan értelemben harmadrendű, hogy ha a hölgyemény szellemileg és érzelmileg is a béka feneke alatt van, akkor lehet akármilyen jó kinézetű, nem akarnék a közelében maradni huzamosabb ideig. Itt ezt úgy értem, hogy egyáltalán egy légtérben, vagy netán kerületben. Hogy szexuálisan mennyire kelti fel valaki a eleinte figyelmem, az persze a külsőtől függ, de az érzés hamar elnyomásra talál az előbb említett pont életbe lépésekor...
2015. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát összejönni csak olyannal fogok akihez vonzódom. Volt hogy teljesen átlagos kinézetű lány is nagyon tetszett, és olyan is, aki nagyon szép volt, de valahogy mégsem kívántam. A legfontosabb talán hogy legyen valamilyen kisugárzása, ami bejön, általában a kedves, mosolygós, intelligens, humoros lányok szoktak vonzani.
2015. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de jóképű-testű, nagyon okos és sikeres, "megnyerő" párom van, szóval az elvárásuk néhányuknál az, ami bennem megvan.

Adok a külsőre, de inkább a genetikát hagyom érvényesülni, én pl. sosem sminkelek.

Jómagam is okos vagyok, jóindulatú, vidám és mosolygós. Jól tudja hogy imádom őt, és én hogy ő engem. :)

Ugyanakkor sokat piszkáljuk a másikat viccből, a humorunk egy húron pendül. Állandóan próbára tesszük a másikat, ezért van élet a kapcsolatunkban. :)

2015. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasim ilyen. A versenyszellem es vadaszat fontos. Mindig kuzdenie kell a szeretetemert es figyelmemert. ( Ez kell neki.) Csak a melytorokra, durva kenyszer franciara meg elojatek nelkuli poposzexre izgul. ( Szerencsejere en is es en hoztam ezt benne felszinre. ) Sminkelni nem szoktam, mert vagy leizzadnsm miatta vagy lenyalja vagy rafolyatja. Undorodik a sminktol. Termeszetesen bejovok neki minden bizonnyal. N
2015. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!