Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hosszabb tavra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne hosszabb tavra megfogni egy pasit? Lehetetlen?

Figyelt kérdés

Ugy tudom az a tipus, aki falja a noket. Egyik nap ezzel, masik nap azzal van...

Nem azt mondom, hogy szeretnem, ha a ferjem lenne, de jol erzem magam vele, jokat tudunk hulyeskedni, hogy erhetnem el megis, hogy tovabb velem maradjon, hogy ne csak egy legyek a sok kozul?


2015. szept. 24. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
már megint 1 nő akinek alfahím kell! utána tele sírják a facebook üzenőfalt hogy mekkora 1 szemetek a férfiak! majd röktön a te kedvedért megváltozik és veled marad! a két szép szemedért......
2015. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
EGY pasit meg lehet fogni hosszabb távra, de ahhoz arra alkalmas pasit kell választani. A jelek szerint te nem ilyet választottál. Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hogy lehet megszelídíteni egy oroszlánt, amelyik világéletében vadon élt... nem lehetetlen, de nagyon minimális rá az esély, és nagyon jó érzék kell hozzá. Azok a nők, akik erre képesek, nem a gyakorin kérnek tanácsot...
2015. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne legyél már ennyire egoista. Vagy legalábbis próbáld meg valami mással hízlalni, mer ennek csak sírás lesz a vége.
2015. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van aki hűséges típus, van aki örök agglegény típus. Szerintem keress valakit akinek nem kell érted megváltoznia, hogy a legjobb legyen.

27F

2015. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.

Én már elértem, hogy komoly kapcsolatot kezdjen velem egy nőcsábász pasi (másra mondjuk nem is lehetett volna esélye), de olyan hisztis, frusztrált, sérült, idegesítő alak volt, hogy végül én menekültem tőle alig pár hónap után.

Aki falja a nőket, és nehezen állapodik meg, ott lélekben sokszor van valami gebasz.

2015. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen pasival vagyok egy éve, oda van értem. De el kell mondjam, hogy nem vagyok ostoba, és tudom, hogy bármikor leléphet. És nem sok nő tudja megcsinálni ezt amit én.


A dolog egyszerű. Szex kapcsolat. Nem kajtatok utána, mikor kivel van, nem vallatom arról, mit csinál amikor nem vagyok vele. Amiről nem tudok, az nem fáj.


Nem akarom lenyűgözni, "megfogni" ha nem úgy bánna velem ahogy elvárom, simán lelépnék.


A szex isteni, vad, szenvedélyes. Bevállalós vagyok, de sohasem közönséges.


A problémáimat megtartom magamnak. Nem ragaszkodom, nem lógok rajta. Tekintse csak ajándéknak az együtt töltött időt...


Eredmény: oda van értem. De ez nem párkapcsolat. Megéri? Attól függ mire vágysz.....


A szívemet tépném ki érte....de nem fogom megtenni mert nem érdemli meg.

2015. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én úgy fogtam meg ilyen férfit, hogy szimplán nem adtam oda neki magam. húztam az agyát, szopattam, kérettem magam :D természetesen nem szándékosan, nem az volt a célom hogy megfogjam őt, csak szimplán ellenzem az ilyeneket hogy túl könnyen adjam meg magam, skalp legyek, stb. szóval a lényeg annyi: ne legyél olyan mint a többi :D
2015. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezzel csak egy probléma van: amíg húzod az agyát érdekled, de amint lefeküdtél vele, mégiscsak ugyanolyan leszel mint az összes többi.
2015. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!