Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnál is van, hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van, hogy a párja egy-egy hosszabb/nehezebb nap után megmondja neki, hogy nincs kedve találkozni senkivel, így vele sem?

Figyelt kérdés
Nekem eddig még nem volt ilyen, de nem látok benne rosszat, mert legalább őszinte. Egyedül az bánt, hogy amúgy sem tudunk túl sokat együtt lenni, és ez egy aránylag friss kapcsolat (2-3 hónapos), nem tudom miként fog ez megszilárdulni, ha alig töltünk időt egymással.

2015. szept. 8. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki szereti a párját, és ha a kapcsolat elején jártok, el sem akarna engedni, nem hogy külön lenni!
2015. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam rögtön egy programlemondás miatt abba bocsátkozni, hogy jajj mert biztos nem szeret, de a gondolatban van logika.
2015. szept. 8. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nem csak friss időben. De több veszekedés volt belőle, mintha elmentem volna. Úgyhogy inkább megyek, találkozunk és próbálom visszafogni magam, hogy ne vesszünk össze, mert fáradtan ingerlékeny vagyok.
2015. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Viszonylag friss a kapcsolatom, és mindkettőnknek vannak nehezebb időszakok az életünkben. De a kapcsolat pont erről szól: hogy támogatjuk egymást a nehézségek idején is. Ha fáradtak, stresszesek, letörtek vagyunk, akkor is! Ha valaki csak a pozitív oldalát képes mutatni, és a gyengeségeit rejtegeti, abból valóban nem alakulhat ki stabil kapcsolat.


Én úgy hidaltam át, hogy amikor nagyon nehéz napom volt (mert volt ilyen!), akkor kértem a párom, hogy a tervezettnél kicsit később találkozzunk, amíg rendbeszedem magam testileg-lelkileg. Vagy ha már együtt vagyunk, és valamelyikünknek gondja van, akkor jelezzük, hogy most ez van, nem vagyunk topon... meg lehet beszélni, és egy jó kapcsolatban a felek képesek tolerálni egymás igényeit.

2015. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Két szakot (ráadásul elég nehezeket) csinál az egyetemen egyszerre, nem csak arról van szó, hogy fáradt, hanem össze is torlódnak néha a zh-k, beadandók. Mivel én is egyetemista vagyok és rengeteg a tanulnivaló, átérzem ezt, csak mivel írásban közölte hogy a mai nap mégsem jó, olyan száraznak tűnt a mondanivaló, azért csodálkoztam.
2015. szept. 8. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem történt ilyen még velem. Én mondtam már ilyet másnak.
2015. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs! Bnővel örömmel találkozom még a legrohadtabb napomon is.
2015. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk megesik, általában fele-fele arány a kettő: van, hogy akár ő, akár én azt mondjuk, hogy sorry, ki vagyok bukva, most inkább pihi kéne (mondjuk, általában ő mondja, mert tudja magáról, hogyha fáradt, akkor kötözködik). De olyan is van, hogy azért legalább egy kicsit fussunk össze, és akkor egy vacsi, rövid séta erejéig találkozunk, aztán utána megy pihizni az ember.


Nálunk ez megvolt 2-3 hónap után is, eleinte nyűglődtem néha az ilyen hülyeségeken, amit mások is írtak (ha most nem, akkor mi lesz később.....), párszor eljátszottuk, hogy jó akkor tali mindenképp és kész, de mindig balhé lett a vége. (Én is tudok harapós lenni fáradtan, szóval kétoldalú a dolog. :D)


Általában csak akkor szoktam nehezményezni a dolgot, ha tudom, hogy utána jó darabig nem tudunk találkozni munka/család/egyéb miatt, mert akkor azért mégiscsak illene. De rendszerint meg tudunk egyezni, hogy épp mennyi időt tudunk egymásra szánni. :)


Én azt mondom, hogyha ti meg tudjátok beszélni, plusz az elmaradt tali be van pótolva később, akkor ne frusztráld magad feleslegesen. Nem azon múlik egy alakuló kapcsolat minősége, hogy naponta egymáson lógtok, vagy sem. Keressetek egy kompromisszumot, hogy mindkettőtöknek jó legyen: a nincskedv ne menjen teljesen a talik rovására, de jusson időtök a pihenésre is ugyanúgy. :)

2015. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi sok időt töltünk együtt, de megbeszélt találkozót sose mondunk le így - illetve egy hasonló történt, kicsit összekaptunk rajta, aztán végül csak együtt aludtunk, és jó is volt nagyon (de nálunk utazás meg egyéb problémák is voltak a nehéz nap mellett).

Igazából most ha egyszer ez történik, nem a világvége, csak akkor tűzzétek ki az újabb találkozót. Szerintem amúgy pont azért, mert friss kapcsolat, még nem akarta hogy nyűgösen, használhatatlanul lásd, de majd eljön az ideje.

2015. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!