Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnák egy harmincas független férfit igazán moresre tanitani?

Figyelt kérdés
Ferjes asszony vagyok.a hazban ahol lakunk van meg jopar ferfi.egyik sem erdekel.egyik viszont szemet vetett ram es oszinten elkezdtem iranta erezni valamit...a tegnap viszont mintha megvilagosodtam volna, rajottem hogy csak szexet akar pedig a szeretlek szot is gyakran hasznalta...szeretnem isten igazan megszivatni.ugy hogy sirjon.mit tudnak tenni?konkret tanacsokat akarok.a jellemem nem szorul kommentalasra

2015. szept. 24. 23:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ne csinálj magadból viccet. legyen elég hogy férjnél vagy, és csavarog a fejed. ezt tetézted ezzel az infantilis kérdéssel. nölj fel.
2015. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Jolvan na.kemenyek vagytok.csak rosszul esik hogy en tobbbet lattam a dologban de latom ma mar mindenkiben kihaltak a nemes erzesek.sziasztok
2015. szept. 24. 23:27
 13/24 anonim ***** válasza:
nemes érzés. hány éves vagy?
2015. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Még hogy nemes érzések :D Akkor lennél nemes, ha nem mennél vissza óvodás szintre, és nem kezdenél el ördögi bosszút forralni, hanem méltósággal, nő módjára felülkerekednél az egészen, és továbblépnél. Ez az egyetlen tanács, amit adni tudok.
2015. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
nekem is rosszul esik sokminden, meg másoknak is. én észre veszem mikor hülye vagyok, és nem másokat hibáztatok.
2015. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Molyember ***** válasza:
Sajnálom a férjedet.
2015. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2015. szept. 24. 23:35
 18/24 anonim ***** válasza:

Nemrégiben olvastam egy idevágó posztot a közösségi médiában, megosztom veled, mivel úgy tűnik hozzád nem jutott el.


A gyenge ember bosszút áll.

Az erős megbocsát.


Az intelligens ignorál.

2015. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

10: Azt magyarázd el akkor nekem fszikám, hogy van az, hogy férfiak előbb akarnak házasodni és csak utána dugni?

Sőt, a 2 véglet közt is vannak: akik hónapokig, évekig pettingelnek, csókolóznak, és csak utána akarnak dugni.

Én összesen 1-gyel találkoztam életemben, aki először akart dugni, és utána a többi dolog.

2015. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kérdező 19 éves vagy, hogyne, egy 19 éves lányt se halottam még így beszélni magáról,hogy férjes asszony vagyok. 19 éves lányok nem igen asszonyozzák le magukat, max. férjnél vagyok-ot vagy házas vagyok-ot szoktak mondani. Bár lehet,hogy tévedek.
2015. szept. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!