Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnák egy harmincas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnák egy harmincas független férfit igazán moresre tanitani?

Figyelt kérdés
Ferjes asszony vagyok.a hazban ahol lakunk van meg jopar ferfi.egyik sem erdekel.egyik viszont szemet vetett ram es oszinten elkezdtem iranta erezni valamit...a tegnap viszont mintha megvilagosodtam volna, rajottem hogy csak szexet akar pedig a szeretlek szot is gyakran hasznalta...szeretnem isten igazan megszivatni.ugy hogy sirjon.mit tudnak tenni?konkret tanacsokat akarok.a jellemem nem szorul kommentalasra

2015. szept. 24. 23:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
bszátokmeg. hazudtok orba szájba. ami csak a csövön kifér. az a baj hogy nem csak nekünk, hanem magatoknak is.
2015. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
19 évesen férjnél vagy, és tele van a ház férfiakkal. esetleg 9edikes szakmunkás vagy, és terhes? talán roma? mostmár mindent értek. elnézést az előbbi válaszaimért, nem ismerem a kultúrátokat. srácok... tipli van....lelépünk....
2015. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Missi_Key ***** válasza:
kalasnyikovval.
2015. szept. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény, egy férfi mag akar dugni?

Várj, mindjárt megsajnállak.

Nem, most mégsem érek rá. :)

2015. szept. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!