Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem kényelmetlen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kényelmetlen az alvás a párommal?

Figyelt kérdés

Lehet, kicsit hülye a kérdés, de tényleg ez a helyzet. Viszonylag friss a kapcsolatunk, néha együtt alszunk, de nem sűrűn. Ilyenkor mindig olyan hülyén érzem magam, mert alapból elég fészkelődő típus vagyok. A barátom átalussza az éjszakát egy pózban én meg szenvedek mellette. Átölel, egy ideig kényelmes, aztán már úgy érzem, muszáj lenne megfordulnom, nyomja a kezem vagy mit tudom én, mindig van valami bajom. Viszont nem akarok forgolódni mellette, inkább tűröm a kényelmetlen helyzetet, nem alszok semmit, várom, hogy reggel legyen végre. Csak én vagyok ezzel így? Ti hogyan alszotok? Szerintetek a párom számára nem lenne kényelmetlen, ha viszonylag sokat forgolódnék ide-oda?

Ha ez számít, akkor többnyire kétféle pózban alszunk, ahogy itt fölülről és alulról az 1. kép:

[link]


2015. szept. 25. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mar kenyelmetlennek erzem en bizony ovatosan megfordulok. Nem volt ebbol baj.
2015. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is igy szoktunk aludni, en viszont hason szeretek. Igy fordulok. Azert ne maradj szenvedve egy pozicioban te se.;)
2015. szept. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RRR ***** válasza:

én se alszom átölelve a nőm

nem gond

nyugodtan aludj úgy ahogy neked ok,egy kialvatlan ember az nagyon morc másnap:DD

esetleg várd meg amíg elalszik és akkor.....

2015. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 teelapo válasza:

Úgy gondolom, hogy az egy ágyban egymás mellett alvás nem gond, a forgolódás nem annyira zavaró a másiknak.

Az összebújva, átölelve alvás viszont kínzás. Egy rövid ideig ki lehet bírni, de aztán határozottan kibontakoznék: "úúú, elzsibbadt a kezem..." vagy valami hasonló. Aki ezt is "eltávolodásnak", "hűtlenségnek" veszi, az hülye.

Ráadásul ha pl horkol valaki és a másik kionkrétan nem tud aludni, akkor egy félóra után "nem akarlak zavarni" szöveggel átmegyek másik szobába. Hosszú távon ez biztos némi eltávolodást okoz, de a pihenés fontosabb.

2015. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!