Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen nő? Aki zeneileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen nő? Aki zeneileg nem a "divatot" követi, hanem punk, rock, metál vonalon mozog, DE ennek a stílusnak a külső jegyeit nem követi. Tehát átlag kinézettel rendelkezik, meg nem mondaná az ember róla, hogy milyen zenéket hallgat.

Figyelt kérdés
Sajnos válogatós vagyok ilyen téren, egyszerűen nem tudom elviselni a Welhello, Kis Grofó stb. zenék kedvelőit, aki viszont zeneileg megfelelne, az külsőre nem. A kérdés komoly, tényleg nem találkoztam még ilyennel.

2015. szept. 27. 08:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hm... ezek szerint vagytok :D Gondolom akkor én járok rossz helyekre, vagy nem tudom.
2015. szept. 27. 11:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok Úgyhogy te keresgélsz rossz helyen (:
2015. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És mi számít jó helynek? Hozzá kell tenni, hogy vidéki vagyok, tehát a lehetőségek korlátozottak, főleg Budapesthez képest. Amelyik koncertre eddig eljutottam, ott nem nagyon láttam olyat, aki külső jegyekben tetszene, diszkó, meg hasonló helyekhez viszont nincs gusztusom.
2015. szept. 27. 18:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Bár igazság szerintem elvagyok Kis Grofóval, meg a Wellhello-val is, mivel midenhol folyton ezeket hallom kénytelen voltam megszeretni. De alapvetően punk zenét hallgatok, egyik más zenei stílussal sem tudok annyira azonosulni mint a punkkal. És átlagosan öltözködöm, farmer, tornacipő, valami normális felső. Kifejezetten szeretem a vidám, élénk színeket.
2015. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok. Átlagos ruhákat hordok,általában farmert szoktam felvenni,valamilyen csinosabb felsővel és normál fazonú egyszerű cipővel,időnként magassarkúval. Ami árulkodó lehet,az csak annyi,hogy többségében sötét,vagy fekete ruháim vannak,de ezek mellett hordok világosat és színeset is. Napi szinten sminkelem magam,ami nem abban nyilvánul meg,hogy Marilin Manson női megfelelőjére mázolom magam. Persze a kocsiban P.mobil,Road,Rómeó Vérzik,Tankcsapda,Dorothy,Zorall,Sex Action,Replika és hasonló jóságok szólnak nem épp a legkisebb hangerővel. :)

Amikor még használtam facebookot,azért az ottani ismerőseimnek a zenemegosztásaim alapján nyilvánvaló,hogy milyen zenét hallgatok,de többször előfordult már,hogy koncerten a tőlünk 500 méterre lakó utcabelikkel futottam össze és meglepődve mondták,hogy soha nem gondolták volna,hogy én is rockot hallgatok.

2015. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Bocsi,elírtam. Helyesbítenék: Marylin
2015. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szintén, de könyörgöm, 40 éves vagyok, nem 15, aki azt hiszi, attól rocker valaki, ahogy öltözik...ja, s a főnöknőm szintén rockzenét hallgat, 53 éves, irodában dolgozunk, nem járhatunk rockercuccban.


S egyébként is, a kinézet csak 15-16 évesen számít.


Mellesleg, én fiatalon se öltöztem soha rockernek, leszámítva pár zenekaros pólót.


Tiszta feketét mindig is utáltam, acélbetétes bakancs se jutott soha eszembe, hogy kéne.


Mellesleg, a barátaim 90%-a rocker volt anno, s abból elég kevesen öltöztek rockernek.

Totál váltotatos

2015. nov. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jól elfelejtettem ezt a kérdést :D Közben már találtam ilyen lányt, mondjuk kapcsolat nem lett belőle, de legalább tudom, hogy léteznek :D
2016. jan. 11. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!