Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban örülsz egy csinosabb/jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban örülsz egy csinosabb/jóképűbb ember bókjának, mint egy csúnyábbénak?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Annak a bóknak örülök, amit olyantól kapok, aki nekem is tetszik. Minden bók bók, azokat nem szoktam annyira szeretni, amikor valaki mindenkinek bókol, mert azt kicsit üresnek érzem. Volt időszak, mikor többre értékeltem egy jóképűbb, népszerűbb ember visszajelzését, mert azt hittem ezzel én is inkább olyanná válok, mintha ugyanazt egy nem menő, csúnyácskától kapom. Azt hiszem vagyok már annyira érett, hogy nem így gondolkodom, viselkedem.
2015. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer régebben hallottam valakitől, hogy egy nőnek tudnia kell elfogadni a bókot, ennek megfelelően ha valami nem tolakodás, hanem tényleg bók, annak örülök, bárkitől is kapom.
2015. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kit érdekel a csúnya emberek véleménye?!:D

Én szép vagyok na csá.

2015. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csúnya srácként nem szokásom bókolni senkinek sem, legfőképpen szép nőknek nem, mert nélkülem is megkapják az önbizalom-duzzasztó dózist. Viszont ha hébe-hóba nekem bókolnak, legyen az ne csak a külsőséget illetően (például munkaeredmény, vagy valami kreativitásból fakadó tett), azt senkitől sohasem fogadom el. De azt sem szeretem, ha valakinek szívességet teszek, és hálálkodik, esedezik előttem, s nem győzi megköszönni. Nem a köszönetéért tettem, amit tettem, hanem mert egész egyszerűen megtettem, kész. Nem vagyok kíváncsi az emberek jóindulat-illúziójába burkolt aljasságaira, kétszínűségeire.
2015. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom bókján kívül másé nem érdekel. A nagy része udvariasság vagy üres frázisok. Nekem nem erre épül az önbizalmam. Szólval pont nem érdekel milyen külsejű embertől jön.
2015. szept. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!