Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok férfival elmenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok férfival elmenni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egyszerűen ha magamnak csinálom eltudok menni tök hamar is meg minden de ha férfivel vagyok egyszerűen mégcsak megsem közelítem azt hogy jót érezzek.

4 férfival voltam és most az utolsó az csak szexkapcsolat de vele már az elején közöltem ezt, hogy nem tudok elmenni és aranyos mert mindent megtesz azért, hogy sikerüljön és eddig vele a legjobb a szex de még mindig nem tudok elmenni. Pedig ő már tényleg mindent kipróbált volt, hogy 3 órán keresztül csináltuk olyan izomlázam volt másnap alig bírtam járni de sajnos egyszerűen nem tudok elmenni csak ha megamnak csinálom.

Van értelme egyántalán így a szexkapcsolatnak?


2015. szept. 27. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerelem is volt?
2015. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 igen az első 3 férfival úgy voltam, hogy szerelmes voltam

a legelső szerelmem volt a legnagyobb hatással rám azthiszem azóta úgy senkit sem szerettem még

2015. szept. 27. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert velem még nem próbáltad
2015. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!