Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha azt mondja a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt mondja a barátom, hogy "úgy szeretem, mikor ilyen félve nézel rám". Miért?

Figyelt kérdés

Ezt már mondta vagy 2x-3x, de nem tudom miért. Nyilván megkérdezem, de azt mondja ezt így nem tudja megmondani. Egyébként nem nézek rá félve, tehát én nem érzek semmilyen jellegű félelmet, arra gondoltam, hogy lehet olyankor kitágul pupillám valamiért, vagy nem tudom.


De nem értem, hogy miért így fejezi ki magát... Férfiak, esetleg valami ötlet?


Egyébként mikor ezt mondja, akkor ezt olyan szerelmes szemekkel mondja, vágyakozva irántam.


Most ez mi?



2015. szept. 28. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mert egy pancser, ki se tudja fejezni magat az ertelmese
2015. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most ez mi?"

Uralkodási mánia.

Örül, hogy megszerezte a hatalmat feletted.

2015. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felizgatod a tekinteteddel. :D Gondolom gyönyörű szemeid vannak. :)
2015. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt Tőle kell kérdezned!
2015. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!